Svůj šatník proto nazývá sbírkou, protože se jí často stává, že si něco s velkým zápalem koupí a pak se dlouho nedostane k tomu, aby to nosila. Pochopíte to, nebo si myslíte, že přeháním. Přečtěte si příspěvek a uvidíte

Dobrý den, myslím, že každá normální žena více či méně řeší problém se šatstvem. Každý den otevírám velkou napěchovanou skříň, je plná barevných kousků, od bílé po černou, až po hodně výstřední barevné kousky, které by se hodily spíše na maškarní, ale vyhoďte to, když je tak hezky barevné, hned vám ty barvy zlepší náladu a přece to nebyla levná investice, abyste své téměř nenošené oblečení vyhodila do popelnice!

A každý den si říkám: Panebože, nemám co na sebe, co si jen obléknu?? Asi to zná každá z nás! Máte plnou skříň oblečení, ale nic na sebe! V obchodě mi mnohokrát do oka padne nějaký krásný model, ihned ho běžím vyzkoušet do kabinky, pak se ještě tak hodinu nakrucuji před zrcadlem a říkám si, jak mi to sekne. Neváhám a bez přemýšlení kupuji do sbírky další kus za téměř 1500kč.

Ano, do sbírky, abych řekla přesně, protože když přijdu domů, uložím tento modýlek do skříně a on tam bude vesele viset tak rok, možná dva, než se k němu opět dostanu, vyzkouším ho a zjistím, že jsem přibrala dalších pár kil a už si to ani za boha neobléknu! Takže se s ním pomazlím, povzdechnu a uložím zpět do skříně se slovy: Třeba zhubnu a pak si tě obléknu!

Ve skříni mám spoustu takových kousků, které jsem na sobě nikdy neměla, ať už z prostého důvodu, že jsem prostě přibrala a už se do nich nevejdu nebo z dalšího důvodů a to jest to, že v obchodě mají divná zrcadla! Pokaždé, když si zkouším nějaký pěkný obleček, připadám si dokonalá, oblečení hezky sedí, ale doma nemám kouzelné zrcadlo!!! Vše vypadá jinak!!! :) A ani když si objednávám oblečení z časopisu, vypadá vše krásně na té dokonalé modelce, že zatoužím po tom, či onom. Jenže domů vám přijde kus nepoddajného čehosi a na vás to vypadá spíše jako pytel.

Takže srhnutí: ano, mám velkou skříň, plnou oblečení, ale nevím, co na sebe! Přebytečné kousky je mi vždy líto vyhodit, proto ho nabízím kamarádkám! Říkám tomu: skříňový výprodej! Takže se vždy s kamarádkou domluvím na nějaké super ceně, třeba 50kč za kus oblečení a ona i já jsme spokojené. Ona má další nový kousek do své mega-sbírky a já šetřím na novou vysněnou tuniku.

Po této čistce většinou zbyde jen pár kousků - opravdu šílených, pestrobarevných a většinou v titěrné velikosti XS - já mám tak L-XL, které bych opravdu nikdy na své obtloustlé tělo nenavlékla ani za boha, dávám dětem - holčičkám parádnicím v naší široké rodině a ty mají vždy radost, že udělají maškarní bál na téma: naše teta Laďka a její módní výstřelky a já se pak těším na módní přehlídku svých již vyřazených hrůzo-kousků a je to velká legrace.

Stejný problém mám i s kabelkama a botkama. Kabelky si vesele visí na ramínkách a botník praská ve švech, přestože stejně nejraději nosím jednu kabelku a jedny oblíbené tenisky! A teď, jak tady sedím a píši, co vše je zbytečné, jsem naštvaná sama na sebe, že utrácím dost peněz za šaty a věci, které se mi nehodí, nejsou vůbec potřebné a zbytečně mi visí ve skříni! Takže tímto končím a jdu probrat skříně! A dnes to bude opravdu velká čistka šatníku!!! Protože důležitější než napěchovaný šatník nepotřebnými kousky oblečení je rodina, zdraví, láska a pohoda!

kem

A to přeji vám všem!!! Mějte se krásně!!!

Klemsik666

Milá klemsik, nenapsala jste nám, kdo je na té fotce. Jestli jste to vy, pak nechápu, o jakých obtloustlých ženách to mluvíte.