Děkujeme za smutný příběh, který nám na dnešní téma poslala čtenářka s nickem TANA M. Co by za to dala, aby přibrala. Nevěříte? Tak si přečtěte její příspěvek.

Milá redakce,  dnes je  moc  hezké téma. Ani jsem nevěděla, jak začít. Napíšu vám ale spíš o opačném problému. Příběh mojí sestry je realitou.

Do roku 2005 jsem měla normální konfekční postavu ve velikosti 40, halenky dokonce 38. Podle tabulek a výpočtů BMI jsem byla hodnocená jako normální referenční hodnota. V létě v roce 2005 jsem při vycházce v lese chytla klíště. Nikdy jsem si nepředstavovala, že jedno malé pitomé klíště, mi změní skoro celý život.

Paní doktorka na pohotovosti mi klíště odstranila a nasadila antibiotika. Co jsem nechtěla, to se stalo. Klíšťovka. Začala léčba. Jedna sada antibiotik za druhou. 5 měsíců jenom antibiotika. Bohužel jsem začala rapidně hubnout. 

Ze 64 kil jsem měla na konci léčení 47 kil.  Pan docent v nemocnici na Bulovce mi řekl, že váha se mi upraví za pár měsíců. Utekl  rok, dva.....   a váha stále na nízké hodnotě.

Teď  to už neřeším. Přiznám se, že jsem se snažila všemožně přibrat. Jíst moc nemůžu, ale zato ráda vařím, peču, pro druhé, čtu a sbírám recepty.

Ale moje váha je pořád nízká. Když projde kolem mě žena, nebo dívka a vidím, jak je pěkně kulatá, nebo zaoblená,  tak si říkám,,'"ta má štěstí, může se normálně najíst "". Myslím si však, že  žádná  žena by se neměla trápit nějakým tím kilem navíc, nemyslím tím těžkou obezitu. 

Když  přijdou nemocí,  tak organismus silnějších lidí víc vydrží. A tak moje předsevzetí je, ne hubnout, ale přibrat  alespoň o pár kilo, do té klasické muší váhy do /50/ kil.

Co mě ale  překvapuje, všude recepty na hubnutí, ale ani jeden recept na to, jak přibrat. Když  ho nějaká  čtenářka najde ráda si ho přečtu a o konsultaci s doktorem se pustím do toho. Fotky  nepřikládám, protože,  pohled na vyhublou  ženu nelahodí ani oku, ani myšlení.

Na živote je krásné to, že hubení chtějí přibrat a silnější  zase  zhubnout.  TANA M

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Milá TANO M, to je mi opravdu líto a doufám, že se ze svého problému dostanete. Držím vám moc palce a určitě i všechny čtenářky magazínu Žena-in

Reklama