O čem sním? Už od mala mám takový svůj krásný  ,,obyčejný" sen.

Sním o chaloupce vesnického vzhledu, co vypadá jako klasická roubenka, vevnitř hoří v krbu dřevo a krásně praská a voní. V tom domečku žiju já, můj muž, se kterým máme krásný vztah, a plno našich dětí. Všude na vás dýchá pohoda a to, jak se máme rádi. O tomhle jsem snila vždycky.

Občas si snívám, že jsem hradní paní. Nosím krásné šaty s korzetem a pánové dvorně smekají klobouk a zdraví.  Jdeme na ples a pánové jsou pořád tak dvorní a galantní... krásná protančená noc.

V dětství jsme snívali s bráškou a bratranci, že máme raketu - vždycky jsme vyběhli od babičky k jednomu stromu u vody a vylezli do větví. Byl starý a veliký, dnes už bych tam nevylezla, protože vyrostl víc než já (a to je co říct). Usadili jsme se tam a létali vesmírem, přistávali a vzlétali, bylo to príma.

Sním si o svém posledním kousku ráje, kde na podzim krásně šustí listí pod nahama, v zimě je tam krásně bílo, na jaře kvete kvítí a v létě zpívají ptáci, je tam krásná říčka a něco jako kamenná hráz, kousek pláže u vody a pak tráva, les a nahoře vymetená obloha. Kruh pro ohniště a klády na sezení, večerní vůně ohníčku.

Ten druhý sen se mi asi nesplní, ale na tom prvním pracujeme. Mám téměř muže, se kterým máme krásný vztah, plánujeme koupi domečku, jen přemluvit ho na víc než dvě děti bude asi problém :-).

Plánuju, když se v tom už běžně nechodí, že si domů na oblečení pořídím korzet a širokou sukni a aspoň občas si udělám takhle krásně.

Taky jsem v dětství snila o tom, že půjdu radostně domů a táta mě pohladí a řekne mi aspoň jednou, že mě má rád,  tenhle sen se mi nesplní. Naši už jsou dávno rozvedení, tehdy jsem se konečně začala těšit domů, a táta mě nepohladí a neřekne mi, že mě má rád, nebyla by to pravda. Jen bylo těžké naučit se s tím žít.

Realita je pro každého z nás jiná, realita je relativní pojem, záleží na tom, v jaké životní situaci a fázi se zrovna nacházíme.

Tylie

P. S.: samozřejmě, že občas sním i méně poeticky. Třeba o nějakém mužském, taková ta počáteční romantika, a občas se mi pak o tom dokonce i zdá. Posledně se mi zdálo, že mě šéf s takovým šmrncovním výrazem k sobě pozval na červený vínko a nenápadně se zmínil, že má bílej krásně huňatej koberec. Pak mě vzbudil přítel... :-D


Děkujeme za nádherný snivý příspěvek :).

Jaké jsou Vaše sny, ženy-in? Jaký je Váš vysněný svět? Napište nám o něm na redakce@zena-in.cz!

Reklama