Máme tu další příspěvek a s ním i názor na věkový rozdíl mezi partnery. Čtenářka andreaorlikova má o sedmnáct let staršího manžela a nemůže si to vynachválit. Víc už si přečtěte samy.

Tak to je dobře, že Vám to klape, to je hlavní. :-) Moc děkuju za příspěvek, milá adnreaorlikova, a přeju krásný den.


Hezký den,

pondělní téma mě velmi zaujalo, proto jsem se rozhodla, že také přispěji svým příběhem. Co se týče ideálního věkového rozdílu mezi partnery, mohu říct snad jen to, že dle mého názoru žádný ideál není.. Někomu vyhovuje partner starší, někomu mladší... Proč se tedy zabývat nějakými průzkumy, když na to má každý svůj vlastní názor..?

Já osobně jsem na zlomu svých patnáctin/šestnáctin poprvé poznala o 17 let staršího muže. Byli jsme si hodně blízcí, rozuměli jsme si a v sexu to také skvěle klapalo. Jeden problém tam byl - měl přítelkyni. Takže jsem to po nějaké době ukončila, jelikož jsem chtěla víc. Následoval další, opět stejně starý muž, který měl ovšem zase přítelkyni. Bohužel jsem si ale se svými vrstevníky nerozuměla, takže jsem byla ráda, že jsem našla staršího muže, i když jsem mu byla milenkou.. A jak to vypadá teď? Letos mi bude 21 let a jsem vdaná za skvělého - o sedmnáct let staršího muže. A jestli nám to klape? Samozřejmě, že ano! I když je někde v manželovi stále ukryt ten potrhlý „puberťák“, je rozumný, skvělý muž, v sexu nám to klape velmi dobře a v manželství jsme si rovnocennými partnery. A také je úžasný táta. Mladšího muže bych si nedovedla představit...

A kdyby byl ještě starší? No a? Spoustě ženám to tak vyhovuje, tak proč ne? Pokud se tedy nebavíme o „zlatokopkách“, i když je to jejich věc a pokud se nimi muž nechá takto využívat, asi mu to vyhovuje..

A co se týče mladších mužů, k tomu by spíše měly co říct starší zralé ženy, pro mě to nepřipadá v úvahu. :)

Přeji všem hezký den a pohodový vztah jak se starším tak s mladším partnerem. :)

andreaorlikova

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne zní: Věkový rozdíl mezi partnery

  • Jaký je podle vás ideální věkový rozdíl mezi partnery?
  • Máte mladšího, nebo staršího partnera?
  • Funguje to?
  • Co si myslíte o tom, když je muž od 20 a více let starší?
  • Chtěla byste mladšího muže?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Za odměnu získá jedna z vás knížku s názvem Drahá Silvie (Dawn Frenchová, nakl. Argo). Je taky o vztazích. :-)

Příspěvky posílejte do dnešních 14.30 hodin, adresa je jako vždy redakce@zena-in.cz, heslo VĚK. Předem děkuju!

sil

Reklama