Čeká na nás poslední dnešní příspěvek. A že stojí za to! Čtenářka Verča27 má totiž nový budíček, takový dost živý. A nedá se vypnout. Víte jaký?

Na závěr skvělý příspěvek, moc Vám děkuju, milá Verčo27. Ať vám nový budíček pěkně roste a dělá jen radost. :-) Hezký den.


Dobrý den,

Po delší době zdravím ženy a dívky, co jsou in. Dnešní téma mě zaujalo. Mám totiž nový budíček. Je opravdu krásný. Všichni mi ho chválí. Je to model 2013 a mám ho něco přes dva měsíce. Moc přesný není, někdy se předbíhá, jindy mě nechá milosrdně vyspat déle. Výběr melodií sice není tak bohatý, jako byl u mobilu mobil, který mě budíval denně do práce, ale zato mě jeho zvonění okamžitě zvedne z postele. Kupodivu manžela obvykle nevzbudí. Jeho buzení je tedy vysoce selektivní. Na rozdíl od starších modelů se nedá umlčet zmáčknutím čudlíku. Chce to mnohem rafinovanější metody. Taky nejde vypnout. Před jeho zvoněním není úniku, protože ho beru všude s sebou. A protože váží kolem čtyř kilo, už se docela pronese. Proto většinou zůstávám se svým budíčkem doma. Údržba je velmi časově náročná, takže někdy nezbývá čas na nic jiného. Jím v poklusu, na maily a esemesky odpovídám s týdenním zpožděním a domácnost občas vypadá jako po výbuchu. Přesto bych svůj budíček nevyměnila za nic na světě a pomalu přemýšlím, kdy si pořídím další model do série. Loučím se s vámi, protože za chvíli bude zase zvonit.

Verča27

P.S. jmenuje se Robinek.

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Co (nebo kdo) vás ráno budí?

  • Jak se vám vstává?
  • Máte klasický budík, nebo něco jiného?
  • Nebo vás budí partner? Třeba polibkem?
  • Jak vstávají vaše děti, budíte je vy, nebo samy?
  • Máte nějakou zajímavou historku se vstáváním?

Prosím, příspěvky už neposílejte. V 16 hodin vyhlásím, kdo vyhrál dnešní cenu, sušenky Bebe Dobré ráno od firmy Opavia.

bebe

Reklama