Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma, který nám poslala čtenářka s nickem Tana M. Proč nesnáší obchodní centra?

Hezký den, milé ženy. S povánočními nákupy jsem na tom dobře. Mám nejen vítr v kapsách, ale i vítr v peněžence. O svátcích jsem se vydala úplně do poslední koruny. 

Nákupy jakékoliv jsou pro mně něco tak děsivého, a hrozného, že i kdyby byl výprodej elektroniky nebo spotřebního zboží za korunu, tak obchodní centra ze zásady nenavštívím. Nesnáším tlačenice, rvačky za dvě kačky, strkanice. To myslím zcela vážně. 

Zažila jsem nejednu reklamaci, ale vzpomínám si na prodavačku, starší dámu,,,,která se vyučila prodávat ještě u pana Bati, uměla prodávat, uměla komunikovat s lidma a uměla... bravurně vyřizovat reklamace. To bravurní vyřizovanání reklamaci spočívalo v tom.. že paní M. každé zákaznici předložila výrobek ... a odpověděla. "Dobře si výrobek prohlédněte, do každého detailu. "  "Proč?" ptala se zákaznice. "Protože já žádné reklamace nepříjímám" odpověděla prodavačka, paní M.  Když vypisovala, nebo vytiskla pokladní paragon, vytáhla razítko a paragon orazítkovala s nápisem "bez nároků na reklamaci". A dodala.. docela výhrůžně: "Žádné reklamace nepříjmam." !!!! 

Při vyslovení tohoto výroku, jsem se pousmála. Je to už hodně dávno.
Já jsem před rokem reklamovala sadu 6 skleniček na bíle víno, které po mytí v myčce dostaly šedý až bělavý nádech. Skleničky stály přes 2000 korun, údajně ruční výroba. Prodavačka mně při reklamaci řekla, že to je docela možné, protože je to "tvrdou" vodou. Odešla do skladu a  donesla mi úplně nové skleničky. O vrácení peněz nechtěla ani slyšet. Já jsem si sklenice na víno odložila do vitríny a raději je omývám jen ručně. 

A tak, milé zákaznice, pokud toužíte kupovat zboží v tlačenici, pokud bude mít odvahu se dokonce i rvát třeba o plazmu za 5000, je vám vyhověno. Můžete se jít vyřádit do nákupního centra a užívat si po vánočních slev a výprodejů. 

Hezký den Tana M.

Až tak černě to vidíte?

Jak se na povánoční výprodeje díváte vy, milé ženy-in? Děsí vás obchodní centra jako Tanu M, nebo je naopak vyhledáváte spíš než kamenné obchody? Už jste letos využila nějakých slev? Co pěkného za výhodnou cenu jste si koupila? Pochlubte se? Bylo to něco na sebe, nebo do bytu?Co se podle vás vyplatí koupit ve výprodeji?

Napište nám na dnešní téma: redakce@zena-in.cz

Nápověda do dnešní soutěže: plastika

Reklama