man

Téma mladší muž a starší žena jsme v magazínu Žena-in probírali již mnohokrát. Vaše názory jsou různé, ale povětšinou se v konkrétních případech shodnete, že jde-li o vzájemné porozumění, tak to není nic špatného. Že je tohle téma živé nejen v našem magazínu, ale hýbe celou společností, to dosvědčuje například i další díl seriálu Přešlapy, který uvidíte dnes večer na TV Prima, ve kterém si Radka pořídí mladšího přítele.

Sám mám o deset let starší partnerku

Moje žena je o deset let starší než já. Užili jsme si s tím své, například když nás jeden farář nechtěl oddat, protože si myslel, že hledám jen náhradní matku. Nakonec ale vše dobře dopadlo, jsme spolu už právě těch deset let a funguje to dobře. Přitom to nebylo tak, že by žena hledala cíleně mladšího partnera - postě to přišlo.

Být na zajíčky není nic špatného, řekl bych. Muži také pokukují po mladých holkách, a to se bere docela normálně - tuhle společenskou normu nám nastavují známí umělci i politici: Gott, Vacek, Topolánek, Paroubek... Já tvrdím, že jedině skutečný znalec dokáže ocenit zralou ženu. Tihle slavní kluci jsou zkrátka pořád v pubertě.

A jaký je váš názor? Vyjádřete ho v anketě výše, anebo v diskuzi zde, nebo například pod těmito články...

Reklama