Hezký den,

tak tu už půl hodiny přemýšlím, copak vlastně umím. Nejedná se ani tak o dovednosti jako spíš o schopnosti.

Na jednu stranu umím naslouchat, utěšovat, povzbudit, vyřešit problémy druhých. Moje povolání je k tomu taky předurčeno (jsem psycholožka). Taky umím vykládat karty, vidět lidskou auru a nemoce druhých. Jsou to spíš schopnosti zděděné po babiče - čarodejnici :-). Často jsem byla s lidmi i v okamžiku smrti. No, tak to by mi šlo.

Nyní ta druhá strana. Méně příjemná. I když ve mně leckdo vidí anděla, tak to není úplně pravda. Např. hodně starostí odnáší můj partner. Zrovna včera jsem měla "kňouravou" náladu, a tak miláček nosil čaj, hladil, škrabal na zádech. Když si uvědomím, jaká jsem v práci a jaká (někdy) doma, tak se stydím. Schopnost ovládání ještě asi neumím.

Tak. Toť vše o mým dovednostech. Obdivuji, jak mnohé z Vás malují na kamínky, pletou atd. Sama mám levé ručičky :-). Naposledy jsem v první třídě ( yl to domácí úkol) upletla rantl ke svetru. Po vzlykavém pláči ho dodělala moje šikovná babička.

Příběh zakončím "perličkou". Předevčírem jsem byla u kartářky Dagmary Kludské, která mi řekla:   "Holka, ty bys mohla bejt psycholožka, ale nějak moc kňouráš, ale víš, co? Vylož si to sama, umíš to."

Angel 79


Milý andílku, jsme na tom podobně, ne že bych věřil na ty vaše babské nesmysly, ale mé ruce mohou také pracovat pouze s těžkými nástroji - palice, sekyra, pila, kladivo a spíše na destruktivních činnostech. Prostě jsem levý, a když se dívám na naše šikulky, moc je obdivuji...

A co vy? Máte se čím pochlubit, nebo jste taky levá a nebojíte se to otevřeně přiznat?

 

redakce@zena-in.cz