Štěpánka (27) má už půl roku přítele, za nímž se každá žena s chutí otočí. Říkáte si, jaké má štěstí? Ona to vidí úplně jinak.

„Patrik je dokonalý chlap, snad ten nejkrásnější, co osobně znám. Problém je ale v tom, že se k sobě absolutně nehodíme. Myslím vzhledově. Dodnes jsem vlastně nepochopila, co na mně vidí. Mohl by mít na každém prstě dvě modelky, ale přesto si vybral mě. Naprostou tuctovku, jakých jsou na ulici mraky, ale vy je nevidíte, protože vám za pohled vlastně ani nestojí. Neřekla bych, že mám nějak přehnaně nízké sebevědomí. Jen se umím podívat realitě do očí. Zkrátka a dobře, tvoříme neskutečně nesouměrný pár,“ svěřuje se mladá žena s tím, co ji trápí, a proč nevěří, že má jejich vztah nějakou budoucnost.

„Když spolu někam jdeme, snad každá ženská se po něm otočí. Přála bych vám ale zažít ten jejich výraz, jakmile vedle něj spatří mě. V obličeji se jim nejdříve objeví výraz naprostého šoku, který postupně přechází v totálně pohrdavé kroucení očima, nebo dokonce i hlavou. V tu chvíli si vedle Patrika připadám absolutně příšerně a přeji si být neviditelná. Jsem smířená se svým vzhledem, to ano, ale nikdy předtím mě nikdo cizí neměl potřebu každou chvíli hodnotit!“ zoufá si Štěpánka.

muzazeny

Zdroj foto: Shutterstock

Některé ženy prý jdou ještě dál. Když zjistí, že jejich sokyně není příliš atraktivní, pustí se do přímého útoku. Nezřídka se stává, že s ním začne nějaká koketa flirtovat. Přímo přede mnou, jako bych byla vzduch! Ne že by jim to oplácel. Ignoruje je, za což jsem mu nesmírně vděčná. Ale stejně… je jen otázkou času, kdy se to nějaké povede. V podstatě jsem s tím smířená, což je děsné,“ přiznává.

Se svými obavami se příteli už svěřila. „Lépe řečeno jsem mu naznačila, že nechápu, proč si vybral právě mě. A odpověď? Prý ještě nepoznal tak vtipnou a chytrou ženu, která dokáže říct svůj názor, není rozmazlená a neřeší typické holčičí blbosti. A vůbec nechápe, kde jsem vzala informaci, že nejsem krásná. Hm, je to od něho milé, ale věřte tomu, když se znáte. A tak si pořád říkám, jestli by mi nebylo lépe s klukem, který je pro ostatní stejně neviditelný, jako já,“ dodává Štěpánka.

Čtěte také:

Reklama