Krásné dopoledne do redakce,
 
k dnešnímu tématu bych mohla napsat, že jako ženská jsem stále s něčím nespokojená a nejvíc asi s tím, jakou tělesnou schránku to na mě vlastně ušili.

Abych pravdu řekla, vždycky jsem si přála mít tak 50 kg i s postelí a velká prsa :o)), abych se stala pro muže to jedinou pravou :o)). Ale tím, jak člověk dospívá a stává se dospělým, jsou i jeho představy a sny trochu vyspělejší a při zemi. Zjistila jsem, že by mi vlastně velké vnady byly na obtíž. Člověk s nimi nemůže pořádně utíkat, skákat a vůbec představa, že se tahám s něčím, co má ohromné rozměry i váhu, mě přešla.

Svému příteli se líbím taková, jaká jsem, a já jsem nakonec také spokojená s tím, čím mě příroda obdarovala. Ani velké ani malé, zkrátka tak do ruky :o)))

Na chirurgii kvůli zvětšení by mě nikdo ani za boha nedostal, a pokud by někdy bylo potřeba je trochu opravit, asi bych s plastikou váhla. Záleželo by na tom, zda by ani např. cvičením nešlo upravit jejich tvar. Pokud ne, asi bych ji podstoupila, ale jak říkám, zatím žádné problémy nemám a doufám, že nebudu.

 


Zdravím

Ryta
 
P. S.: pokud budete nosit světlé oblečení, budou se prsa zdát o něco větší, než když na sobě máte černou :o))) To je jen malý typ pro ty, co mají menší ženské zbraně :o))


Děkujeme za pěknou fotku i za příspěvek :)

To já naopak nosím černou - ale že bych měla pocit, že mé "vnady" vypadají menší, to tedy nemám :). Musím se zeptat přítele :).

Máte také nějaké zajímavé zkušenosti a rady, jak odívat své vnady? :) Fotky a příběhy? Historky zajímavé, veselé či smutné? Neváhejte a pište nám!

redakce@zena-in.cz

Reklama