Mám hrozný strach, jak dopadneme...... 

Naši měli v mládí jako každý přátele a jedni z nich chtěli podnikat. Potřebovali samozřejmě ručitele a jelikož se znali snad 15 let- ne-li více, tak prostě naši kývli. Proč ne? Bředa měl na tu částku majetek, takže to bylo vlastně symbolické.

Ale................... 

Nějak vše nebylo úplně jednoduché. Jiný by to jistě zvládl a postaral se, aby vše klaplo, ale pan Břeťa ne! Ukončil podnikání a vykašlal se na všechno, včetně dluhů. Jenže jaksi zapomněl informovat naše a tak dluh rostl a rostl a penále vesele s ním a představte si, že už je to z nějakých 70 000,-  které byly na začátku -  700 000,-

Nebudu se rozepisovat o tom, jak se to dalo vyřešit, všem je jistě jasné, že vždycky je řešení, jen čím dřív  tím líp a tím levněji!! 

Taťka si teď kvůli tomu pánovi bude brát úvěr a modlit se, aby mu stačily síly a byl zdravý, protože teď,  když je v důchodu samozřejmě pracuje, vlastně maká od rána do večera a pán se směje a je v klídku.  

Nemůžu přesně napsat, co se ve mně děje!!! Jsem naštvaná (velmi slušně řečeno) a začínám chápat rčení ("v některých případech není vražda až tak nemorální věc").

Samozřejmě s velkou nadsázkou 

Není východiska. Jen se hrozně bojím, aby to taťka zvládal zdravotně, i tak je toho na naše až moc, mamka je nemocná na všechny strany a nedělám si iluze, že pan Břeťa na tom nemá svůj velký podíl, protože stresy ještě nikomu na zdraví nepřidaly. 

Taky mám už problémy se spaním, byla jsem už i u psychiatra, protože problémů je víc, ale antidepresiva jsem zatím nechtěla brát, tak vyčkávám, jestli nepřijde zázrak a nebude to tak nutné a něco se zlomí.  

Chtěla jsem se jen vypovídat a trochu postrašit ty, co by chtěli do něčeho takového jít. Byli to opravdu velmi dobří známí a teď? On vysmátý a my v ........

 J.


Děkujeme za váš příběh. Opravdu jde o nelehkou situaci a velmi vám celá redakce přejeme, ať se vše dobře vyřeší.

Za váš článek vám posíláme dáreček v podobě prášků Pharmaton Activit. Působí proti únavě, posilují tělesné a duševní funkce. Ať vám ve vaší těžké situaci alespoň trochu udělají radost.

S přáním krásného dne

redakce@zena-in.cz

Tento příspěvek byl mimo dané téma, ale vy ostatní pište na téma erotika. Pokud budete vyhodnoceni jako nejlepší v naší anketě, obdržíte erotickou pomůcku dle vašeho výběru.

 

Reklama