Zdravím a přeji krásný den. Hubnutí v mém věku je tak složitý a neproveditelný.

V mládí jsem neměla problémy a pokud jsem si usmyslela, že nějaký kilo shodím, 10 dní mě stačilo a byly 3 kila dole. Ale jak známo, jojo efekt fungoval vždycky, rázem byly 3 kila nahoře, ale do šatů na ples, jsem se dostala, to býval hlavní důvod mého hubnutí. Jinak jsem byla vždy spokojená. Dokonce mě záviděly kamarádky, když jsem ve 33 letech porodila nejmladší dceru a z porodnice jsem odešla a měla jsem ještě o kilo méně, než jsem otěhotněla.

Ovšem přijdou roky a váhu usměrnit, jde opravdu ztuha. S tím právě bojuji a rok od roku je to horší. Letos mám dojem, že snad nezhubnu, že přibývám i po vodě. Snažím se jíst pravidelně, naposledy jím mezi 17-18 hodinou večerní, ale výsledek je ubohý, vlastně žádný nevidím. Nohy, ruce hubený, jako koza a jenom břicho, boky, prsa a pěknou prdel, ach jo.

Zcela určitě také geny mě ovlivňují, nejen že jsem babičce-tátovo mámě, podobná, ale i postavu mám po ní. Hrůza mě jímá, když si vzpomenu, že babička v mém momentálním věku, také přibývala a byla z toho moc nešťastná.

Další problém ve kterém vidím moje nezdary je to, že nemůžu brát hormony po přechodu, který jsem brala. Po mozkový mrtvici mi je gynekolog zakázal. Takže když to sečtu dohromady, budu tloustnout a jsem z toho nešťastná, jako bývala babička. Okolo zrcadla chodím div ne s klapkami na očích, prskám, nadávám a manžel mě uklidňuje větou: "Klídek Věrko, mohla jsi už být nahoře, jsi se mnou a to je to hlavní a mám si na co sáhnout. Má pravdu, ale mě to neuklidní, mě to tak štve. Zdraví Věrulinka

Věrulinko, máš fain manžela a je fakt, že překonaná mrtvice je větší úspěch, než schozená kila. Snad tady najdeš inspiraci na hubnutí od čtenářek. Simona

Jak vy bojujete s nadbytečnými kilogramy? Tři autorky nejzajímavějšího příspěvku dnes od nás dostanou výtažek z jihoafrického kaktusu HOODIA na zahnání chuti k jídlu v hodnotě 400 korun.

Co to je HOODIA?

Dietceutical Hoodia spray na hubnutí je podpůrný přípravek při redukčních dietách a cvičení, který významně potlačuje chuť k jídlu. Extrakt z rostliny Hoodia gordonii postupně vyvolává nechutenství, napomáhá vyrovnávat hladinu cukru v krvi a harmonizuje trávicí systém. Necítíte se hladoví, udržujete si pocit dobrého zdraví a energie, nebudíte se v noci hlady a stresem.

Je to čistý a koncentrovaný výtažek z jihoafrického kaktusu, který je znám svým účinkem potlačovat chuť k jídlu s následnou ztrátou hmotnosti. Již od pradávna tuto rostlinu konzumují Křováci z Kalahárských pouští, kteří zjistili, že díky ní při dlouhých výpravách pouští nepociťují hlad. Zároveň využívají rostlinu na potlačení bolestí břicha a křečí trávicího traktu, při poruchách trávení, vysokém krevním tlaku či cukrovce.

Molekuly P57, které se v rostlině Hoodia Gordonii nachází, mají podobný vliv na nervové buňky jako glukóza. Přitom jsou mnohonásobně aktivnější, takže působí na podvěsek mozkový jako signál o nasycení. Nemáte tak potřebu jíst.

Pište na adresu:

redakce@zena-in.czq

 

Reklama