Recenze MAM Anti-Colic Kojenecká láhev
5ae1c493dda6dobrazek.png

Kojenecké lahve obecně jsou pro mého syna výzva, do nedávna byl plně kojen, a co se lahviček týče, tak málo kterou (spíše žádnou) přijme. Kojenecká lahev MAM Anti-Colic mě příjemně překvapila, upřímně sama bych ji dříve asi nekoupila a to z důvodu, že se mi zdá, že má příliš širokou savičku. Překvapivě malému ale sedla, byla to první lahev, u které vydržel být „přisátý“ pořád a neměl potřebu se během pití odtrhávat, jak to dělá u lahví konkurenčních značek. Myslím si, že je to právě díky provedení Anti-Colic. To, zda je lahev protikoliková posoudit nemůžu, jelikož syn na koliky již netrpí. Další výhodou beru to, že lahev lehká. Syn má potřebu ji držet sám a tato lahev mu to svou lehkostí a tvarem dovolí.

Design lahve je decentní, přišla nám lahvička v unisex béžové barvě s jednoduchým obrázkem a praktickou měrkou.

Lahvička se dá kompletně rozložit, což je praktické pro její umytí. Musí se ovšem dát pozor při jejím opětovném skládání dohromady, jednotlivé části se musí pořádně utáhnout, jinak lahev protýká

Savička lahve je pro mě trošku ojedinělá, jelikož je zploštělá a širší, průtok jsme měli od věku dítěte 2+, což v tomto případě byly dvě dírky. Tady přišla má další obava, aby nebyl průtok pro malého příliš rychlý, vzhledem k tomu, že i v půl roce stále vezme pouze savičky s pomalým průtokem (většinou jedna dírka), jinak mlíko nestačí pobírat a teče mu to všude. Asi je to tím tvarem savičky, ale pil z lahve naprosto bez problémů.

5ae1c4ea3960cobrazek.pngMAM Anti-Colic Kojeneckou lahev hodnotím pozitivně, dokonce jsem po vyzkoušení této, kupovala ještě jednu v modré barvě. ?

Výhody: + lehká – miminko ji udrží samo v rukou + tvar savičky + samosterilizační - v mikrovlnce + rozebíratelná – snadné čištění + anti-colic + design

Nevýhody: - při špatném utažení jednotlivých částí protýká

Michaela Tesáková

Reklama