Tak jako mince i láska má svůj rub a líc. Odvrácenou tváří je nenávist. Kristýna svého milence moc milovala a nechtěla jiného muže. Nyní se ovšem proklíná. Lituje dne, kdy se s ním sblížila. Začal jí dělat ze života peklo.

Kristýna udržovala milenecký vztah s Robertem přes rok a půl. Jen u uspokojování potřeb to nezůstalo, zamilovali se do sebe. Ona chtěla, aby opustil rodinu a byl pouze její, on slíbil, že tak učiní. Sliby chyby. Nestalo se tak, Kristýna proto poměr ukončila. Což Roberta vytočilo. Rozhodl se, že když ji nemůže mít on, tak žádný muž.

muž

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

„Našla jsem si partnera a Robert se to dozvěděl. Několikrát na mě čekal před prací nebo před bytem. Vždy to skončilo scénou. On na mě řval a já ho prosila, ať už mě nechá. Následně začal volat mému nadřízenému, který je jeho kamarád. Vyptával se ho, s kým odházím domů, kdo mě v práci navštěvuje atd. Šéf se s ním o tom nebavil, řekl mu, ať se uklidní, že se chová jako blázen. Nic se nezměnilo. Nakonec si zjistil, kdo je můj nový přítel a začal mu psát. Ani jeden jsme na to nereagovali.“ To ale zhrzeného milence rozohnilo ještě víc. Přitvrdil.

Nenechte si ujít:

„Šla jsem se současným přítelem a jeho přáteli na večeři. Najednou se tam objevil Robert. Přišel k našemu stolu, podíval se na mého partnera a podal mu ruku a řekl, jak ho těší, že konečně poznává toho, kdo mě teď, slušně řečeno, uspokojuje. Měl i jiné nechutné poznámky,“ líčí mladá žena.

To už Kristýna nevydržela, odtáhla Roberta a řekla mu, že jestli nepřestane, najde si jeho manželku a vše jí řekne. „Teď je klid, ale obávám se, že neskončil. Měl tolik času, aby si to doma zařídil a mohli jsme být spolu, on ale očividně nechtěl. Teď už nechci já, což on nedokáže pochopit a respektovat. Vím, že vše vyklopit jeho ženě je zoufalé řešení, ale já už nevím, co dělat.“

Čtěte také:

Reklama