Čtenářka Francaise má jasno: Nelíbí se jí velká prsa ani na ní, ani na nikom jiném. Svůj názor rozvedla do delšího příspěvku k dnešnímu tématu. Přečíst si ho můžete v této novince...

Další novinka k tématu „plastické operace poprsí" zaslala čtenářka Francaise. Je radikální zastánkyní malých ňader. Souhlasíte s ní, milé čtenářky?


Dobrý den!

Asi se vymykám, ale mně se prostě velká prsa nelíbí. Ani na mně, ani na nikom jiném. V mládí jsem měla „vážnou starost" abych nebyla příliš prsatá. Naštěstí mi příroda vyhověla. Jsem štíhlá a byla jsem obdařena velikostí (70)B, která se po antikoncepci zvětšila na C. To, myslím, ujde. Ani lentilky, ani peřiny.
Touhu žen po velkém poprsí opravdu nechápu, protože mám pocit, že je musí akorát obtěžovat svou váhou a nakonec i tím, jak přitahují pozornost. Osobně o to nestojím, pozornost bych chtěla přitahovat jinými hodnotami. V krátkém období, kdy jsem přibrala asi 6 kilo (a samozřejmě se to projevilo i nahoře) jsem si větší podprsenku vyzkoušela a svůj názor si potvrdila.

Chápu sice ty, které mají prsa tak malá, že vlastně nejsou, ale ani to by mě nepřinutilo podstoupit něco tak nepřirozeného jako je plastika. Myslím, že inteligentní žena se zaměří na jiné kvality a nepodléhá mindrákům kvůli takové podružné věci jako je velikost prsou. A stejný názor bude mít i kvalitní muž. Stejně si vybíráme podle toho, jak jeden druhému „voníme", názor na krásu je velmi individuální. Jak se to říká? „Kdo komu miloučký, i v pavučině (s malými prsy) hezoučký."

S pozdravem: Malým prsům zdar!
Francaise

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. března 2011: Plastika poprsí - váš názor

Jaký máte názor na plastickou operaci ňader, milé čtenářky? Odsuzujete ji? Podstoupila byste ji? A kdyby vám to partner rozmlouval, nebo si to naopak přál, uposlechla byste ho?

Anebo máte s plastikou ňader nějaké vlastní zkušenosti?

Napište mi svůj postoj k plastice poprsí jako příspěvek k dnešnímu tématu. Vyhraňte se! Svůj příspěvek zasílejte na redakční e-mailovou adresu uvedenou níže. Do předmětu mailu nezapomeňte napsat heslo. Pokud chcete mít šanci na dárek, knížku Tradiční čínská medicína - samoléčba od Cornelie Raabové z nakladatelství IKAR a intenzivní vlasové sérum PANTENE PRO-V natureFUSION, ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

cena

Reklama