Další spící fotečky nám poslala Peggy89. Zachytila na nich svého syna, i když ten už teď přes den spát nechce.

Zato jeho maminka prý jako malá usnula všude. Přečtěte si samy.


Můj syn se spánku vyhýbá, jak to jen jde. Jsou mu jen 2 roky a necelé 4 měsíce a po obědě už mi spát nebude. Spí už jen večer a to ho musím pěkně namáhavě uspávat. Když se, ale unaví někdy i přes den tak si lehne, kde se mu zrovna zachce. Jednou si „ustlal“ na hromadě hraček, podruhé se mu podařilo usnout sice na gauči, ale v sedě.

spat

To já jsem byla jako malá se spánkem úplně jiná, já se údajně dokázala prospat kdykoliv a kdekoliv. Pokaždé, když přijde u nás v rodině na téma spánek, začne se vyprávět historka o malé Markétce (mě) na procházce. To jsem jednou šla s mamkou a babičkou na procházku, každá mě držela za jednu ruku. Po chvilce se jim zdálo, že jsem nějak zpomalila a už nic nepovídám, tak se na mě podívaly a já klidně za chůze spala. Teď když si to představím netuším jak jsem to dokázala, ale i tak tuhle historku slyším doma i po tolika letech docela často. Přikládám i 3 fotky mého spícího syna.

spat

spat

Peggy89

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

A jak jsou na tom vaše děti, milé ženy-in? Máte taky nějaké pěkné fotky?

FOTOTÉMA dnešního dne je: Když děti usnou jinde než v postýlce...

  • Na jakých zajímavých místech usnuly vaše děti?
  • Máte spavé, nebo nespavé potomky?
  • Jak se chovají vaše děti, když jsou ospalé?
  • Máte nějaké své fotografie z dětství, na kterých spíte jinde než v postýlce?

Podělte se s námi o vaše zážitky a pošlete nám příběhy s fotkami! Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá úžasnou kazetu dekorativní kosmetiky od AVONU. Příspěvky posílejte dnes nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu. Moc děkujeme!

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: POSTÝLKA

postel

Reklama