Všechny mámy to znají - s malými dětmi se moc nevyspíme. I čtenářka Krupová má takové zkušenosti, jak si můžete přečíst v další novince.

Moc Vám děkuju za příspěvek, milá Krupová, vydržte, když jsou děti větší, už Vás ráno nechají spát. :-) Přeju hezký den.


Přeji pěkný den čtenářkám i redakci,

pokud to jen počasí a voda dovolí. Moje rána jsou jak přes kopírák. Vstávám několikrát v noci k malému. Budí se o půlnoci na přebalení a na svůj lahváč plný mlíčka. Ale pravidelně kolem páté se dožaduje maminky a kolotoč přebalování a mlíčka pokračuje. To už si ho ale přendám k sobě to teplého pelíšku z postýlky a usínáme spolu ještě do sedmi. Před sedmou je ale už tak čilý, že mě nikdy déle nenechá spát. Dělá přemety, kotouly, občas si mi sedne skoro na obličej a má z toho strašnou srandu. A když mě ani potom neprobere, přichází na řadu flaška jako zbraň. Začne ji po mě házet. Přes týden prostě musím vstát, vedeme spolu vždy dceru do školy, ale o víkendu se s radostí pouští do tatínka a ten nikdy neodolá. Takže já pak vstávám už k uvařené kávě a nachystané snídani.

Posílám video mého budíčku. Jen si představte místo kocoura Tomíska a místo pana Simona mě :-)

Není nad něžný budíček vlastní kočky.

Krupová

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Co (nebo kdo) vás ráno budí?

  • Jak se vám vstává?
  • Máte klasický budík, nebo něco jiného?
  • Nebo vás budí partner? Třeba polibkem?
  • Jak vstávají vaše děti, budíte je vy, nebo samy?
  • Máte nějakou zajímavou historku se vstáváním?

Prosím, příspěvky už neposílejte. V 16 hodin vyhlásím, kdo vyhrál dnešní cenu, sušenky Bebe Dobré ráno od firmy Opavia.

bebe

Reklama