5eb911d1d7815obrazek.png

Pálení žáhy manžel řeší od mládí a postupem času je čím dál intenzivnější. Minimálně jednou týdně ho potrápí. Nedomykavost jícnu podědil a řešit se dá operativně nebo sáhnout po tabletkách. Zatím volí druhou variantu a tabletky s sebou vozí stále. Nikdy totiž neví, kdy ho nepříjemné pálení přepadne a co mu ho způsobí. Spolehlivě se vždy vyhýbá svařenému vínu nebo ovocnému čaji, kynuté buchty a čerstvé pečivo bývá také nebezpečné, zkrátka gastroezofageální reflux není moc příjemná záležitost a dost otravuje každodenní život.

Sirup GASTROTUSS® měl možnost vyzkoušet právě díky testování a osvědčil se. Úleva se dostavila velmi brzy. Sirup je balený v sáčkách, které představují přesně jednu potřebnou dávku. Praktické, rychlé. Rozhodně stojí za vyzkoušení. 

Anacidum GASTROTUSS® je zdravotnický prostředek s mechanickým účinkem. Vytvoří na hladině žaludečního obsahu ochrannou bariéru, která chrání jícen před podrážděním kyselým obsahem žaludku. GASTROTUSS® je nabízen ve 25 praktických sáčcích, které si s sebou bez potíží můžete vzít do kanceláře, na grilovačku k sousedovi, na oběd k mamince nebo na dovolenou.

Více informací o nákupu na Apotek.cz

Více na Gastrotuss.cz
5eb18120ccc20obrazek.png

Reklama