Milá redakce,

posílám malý příspěvek o velkém trapasu .o)

Po rozvodu jsem zůstala sama se svým rok a půl starým synem a za čas si našla přítele, o osmnáct let staršího než já. Také rozvedený, z předchozího manželství má šestnáctiletou dceru. Můj prcek si na přítele zvykl bez potíží, jsou bezva dvojka a navzájem mají bezva vztah, větší strach jsem měla ze seznámení s onou pubertální ratolestí. 

První napjatý okamžik přišel, když jí bylo oznámeno, že tatínek má přítelkyni (celých 5 let od rozvodu jí o nikom neřekl), nemluvě o tom, že přítelkyni o pouhých 9 let starší než dcera :o). Vzala to obdivuhodně statečně, bez problému zajásala "že bude mít bratříčka" ...prostě pohoda.
Kdo zná puberťáky a jejich nálady proměnlivé jak jarní počasí, nenechal by se stejně jako já uchlácholit, a tak jsem uvažovala nad tím, jestli mám honem prostudovat bravíčko, abych byla "in a cool", naučit se říkat "kua ty voe" a začít hojně používat výraz "hustý", kterej mne do té doby napadal jen při přebalovaní.

Nakonec jsem se rozhodla, že zůstanu sama sebou, prostě nemoderní matka od malého paviána, Rembrant nejsem, a tak ani ten kukuč po několika nocích nevyspání, kdy malému rostly zoubky, asi nezachráním, prostě to nechám osudu.

Můj miláček se občas projevuje víc pubertálně než jakýkoli dorostenec a rád mi provádí žertovné kousky, díky kterým se mi pokaždé málem sekne pumpa, a já se jednou po společném víkendu rozhodla, že mu to vrátím.

Odešel do práce a já ještě před odchodem z bytu nachystala malé překvápko... jeho potápěčskou výstroj včetně bot a rukavic jsem hezky vycpala, posadila do křesla proti dveřím do obýváku a místo hlavy narazila naprosto úděsnou čertovskou masku, kterou mne v naprosto nečekaných okažicích ten můj dobrák strašil.  Výsledek byl dokonalý, i se mnou to při pohledu na mé dílko trhlo .o)) 

Odešla jsem spokojená sama se sebou a napjatě čekala na odpoledne, kdy se přítel vrací domů, bylo mi jasné, že určitě zavolá a náležitě mě "ocení" . Opravdu volal, dusíc se smíchy mi vesele oznamoval, že za ním dcera přišla do práce a domů šli spolu. V ten moment jsem měla kolena jako z gumy a začal mne polévat studený pot... ano, ratolest šla do obýváku první a málem z toho začala koktat.

Můj škodolibý miláček řehtal jak houpací kůň, s tím, že nic lepšího by ani on nevymyslel, mně bylo jasné, že jsem si totálně poničila image a to ještě dříve, než jsme se setkaly. Opravdu se prý tvářila maličko vykuleně, když jí vysvětloval, že ono překvápko jsem nachystala já, ale celkem vesele to komentovala slovy " tak to jsi našel někoho, kdo se k tobě bude hodit".

Snažila jsem se nemyslet na všechny jeho hovězí nápady a brát to jako kompliment, ale bylo to náročné .o))). Nakonec nadešel den D, a i přes to, že na mne jeho ratolest zprvu koukala jako na něco, co vyplavilo moře, a navzdory tomuhle malému ďábelskému extempore si dnes celkem dobře rozumíme, díky našim rozhovorům, ze kterých by se příteli pravděpodobně ježily vlasy, kdyby neměl vyholenou lebzu, se vracím do doby své puberty. 

Jsem moc ráda, že nemá problém se mi svěřit a popovídat jako s kamarádkou, a občas si rády zavzpomínáme i na tuto příhodu. Když jsme se o ní bavily nedávno, naprosto mne uzemnila prohlášením, že ji to zase až tolik nešokovalo, neb kdo se rozhodne pro žití s jejím otcem, nemůže být tak úplně duševně v pořádku :o))) 

Dnes už se neuchyluji k podobným nápadům, protože žijeme spolu, ale myslím, že po tom, co mu vyhrožuji, že mu vytrhám koleje (máme modelovou železnici) nebo utrhnu dělo (slepujeme modely bojové techniky, žádnou erotiku a sadismus za tím nehledejte), musí mít sousedi, kteří občas určitě něco zaslechnou, podobný pocit, jako ona tenkrát... ano, ti dva nemůžou být normální .o)))

Z_U_Z_U


Milá Zuzu,

Vy jste se snad museli hledat... Pěkné! Moc! Tomu se říká "dařenka". Nudíte se někdy? :)

Držím palce, ať Vám to pořád tak funguje... a nakonec, když si "užijí" i sousedi, tak není co řešit, ne?

Reklama