Siemens CF110: tenký vysouvací telefon s designem, který oslovuje ty, jež chtějí telefon používat jako módní doplněk

 

Malé věci jsou často v životě tím nejkrásnějším – to samé lze tvrdit o novém vysouvacím mobilním telefonu Siemens CF110. Tento telefon s nedbale elegantním designem si ihned získá pozornost uživatele a je perfektním doplňkem k večernímu či profesionálnímu oblečení. Celý vzhled 18milimetrového stříbrného pouzdra podtrhuje třpytivý efekt. Perfektní pohled na jasně strukturované menu zajišťuje skvělý TFT display se 65 000 barvami.

 

Siemens CF110 má z technického hlediska vše potřebné pro mobilní komunikaci. Díky intuitivní struktuře menu a centrálnímu navigačnímu tlačítku je možné všechny funkce snadno najít. Model je třípásmový, a tak jej můžete použít po celém světě. Existuje spousta možností, jak zůstat v kontaktu, a díky integrovaným funkcím SMS a MMS je kontakt s přáteli či rodinou stejně jednoduchý jako přímé volání. Uživatelé se mohou zabavit různými mobilními hrami, například Lodě či Marble Crossing, které se na jasném TFT displeji dokonale zobrazí. Důležité schůzky a telefonní čísla máte vždy na dosah a díky datovému kabelu USB můžete provést jejich synchronizaci rychle a jednoduše přes PC. Pokud je potřeba, můžete k rychlému přenosu dat použít i technologii GPRS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Díky integrovanému slovníku jsou problémy při komunikaci již minulostí. V telefonu jsou uložena telefonní čísla na domácí i zahraniční záchranné služby, v případě  vážných situacích při cestování je lze tedy využít. Dalšími prvky, které telefonování zpříjemňují, jsou náhlavní soupravy, které lze s telefonem Siemens CF110 jednoduše kombinovat, a tak lze komunikovat i bez používání rukou, a dále řešení pro komunikaci za jízdy v autě, kdy je třeba dbát na bezpečnost.

 

Siemens CF110 bude uveden na český trh v listopadu 2005 v barevné kombinaci „měsíční stříbrná“ a „půlnoční modrá“.

Jak se vám líbí??? Jaké máte oblíbené typu telefonů vy?? S jakým jste nejvíc spokojené?

 

 

Reklama