Pokud se chystáte doma malovat, nezapomeňte na penetraci, což je základní nátěr před aplikací klasických i akrylátových disperzních interiérových nátěrů. Je vhodná i na sádrokartonové a jiné typy nasákavých lisovaných desek. Univerzální penetrace je nejvhodnější pro nové omítky či omítky v dobrém stavu, ty nové by se však měly penetrovat vždy. Hlavní výhodou penetrace je zpevnění podkladu, sjednocení savosti, lepší přilnavost a delší životnost barev. Více naleznete ZDE. 

Po natření stěn univerzální penetrací od Primalexu jsme zvolili bílou barvu - Primalex POLAR Bílý. Bílá je prostě bílá a neměla by v interiéru chybět. Přináší interiéru větší optický rozměr, vzdušnost a čistotu.
5b20d54cc24a8obrazek.png

Primalex POLAR Bílý nabízí dokonalou bělost, která projasní váš interiér. Díky pečlivému výběru nejkvalitnějších kalcinovaných vápenců a vysokému podílu titanové běloby můžeme garantovat nejvyšší stupeň „polární“ bělosti (min. 92% BaSO4). S Primalexem POLAR získáte dojem většího a vzdušnějšího prostoru vašeho interiéru. Splní tak i vaše nejnáročnější představy o exkluzivním matném vzhledu vašich stropů a stěn. Nová receptura zjednodušuje aplikaci a pomůže vám dosáhnout dokonalého výsledku. Více naleznete ZDE. 

5b1e5380ba37cobrazek.png
Více informací na www.primalex.cz

5b1e538ce8da4obrazek.png
Naše články:

Reklama