s1.jpg

Kavárna Starbucks na Malostranském náměstí 28, která se v roce 2008 stala první vlaštovkou v Praze i celé České republice, prošla v uplynulých týdnech celkovou obnovou a 6. května 2022 se otevřela milovníkům kávy z řad Pražanů i zahraničních turistů v novém, svěžím kabátě. Útulný interiér s klenutými stropy je jako stvořený pro setkávání s přáteli, pracovní schůzky i poklidné vychutnávání šálku oblíbené kávy.

s3.jpg

„Kavárna na Malostranském náměstí bude mít pro Česko vždycky speciální význam,” říká Grzegorz Kazmierczak, regionální ředitel Starbucks pro Českou republiku a Slovensko. „Proto mám velkou radost, že jsme jí mohli dopřát odpovídající speciální péči. Věřím, že zážitek našich zákazníků teď bude skutečně nezapomenutelný.”

s2.jpg

Přijďte oslavit již 14 let Starbucks v České republice a nechte se okouzlit atmosférou kavárny spojující historii se současností. Ochutnat můžete třeba jedinečné ovocné osvěžení v podobě čtyř lahodných Starbucks Refresha® nápojů, některý z ledových čajů nebo kávu v podobě oblíbeného Cold Brew.

s4.jpg

Pokud si necháte připravit nápoj do vlastní nádoby, ušetříte vždy 10 Kč, a navíc přispějete k ochraně přírody snížením množství odpadu. Nápoj doplňte slanou nebo sladkou svačinkou ze široké nabídky sendvičů či dezertů.

Více najdete na:

627e34ce03c6cimage.png

Reklama