Stejně jako někteří dospělí, tak hlavně děti milují zimní sporty a radovánky na sněhu. Svůj příspěvek na téma Zima poslala další čtenářka, která si nakonec lyžařský pobyt s rodinou na horách přeci jen užila.

Milá Bzando, občas je to adrenalin, když máte zaplacenou dovolenou a předpovědi počasí jsou mizerné. Opravdu záleží na počasí, aby byl zážitek stoprocentní. Vám to vyšlo krásně! Zdravíme.


Ahoj všichni, tady je můj příspěvek na téma Zima.

Letos už jsme ani nedoufali. Na poslední lednový týden jsme měli zaplacený lyžařský pobyt na horách a sníh pořád nikde. Sledovali jsme internet dnem i nocí, předpovědi byly mizerné, sjezdovky zavřené.

Nakonec ale byly naše tužby přece jen vyslyšeny, začalo na poslední chvíli mrznout. To lyžařům stačí. Sjezdovkáři rozjeli sněžná děla a tyče a na sjezdovkách bylo rázem sněhu dost.

Zabalili jsme a odjeli v termínu. Měli jsme tentokrát důležitý úkol, postavit na lyže i našeho Staníčka – má jen rok a třičtvrtě – ale na lyže se těšil jako jeho pětiletá sestřička Monička.

Trénovali už doma, zvykali si na boty i lyže. A jak říká přísloví – těžko na cvičišti, lehko na bojišti – trénink se vyplatil. Můžete to z fotek posoudit.

Děti si lyžování užily a my taky.

A tady jsou odpovědi na dnešní otázky:

  • Je u vás sníh?

Dnes je u nás sluníčko, po sněhu ani památky, zmizelo už dokonce i včerejší náledí. Řekla bych krásný jarní den.

  • Co si myslíte o letošní zimě?

Letošní zima za moc nestála, tak doufám že nebude sněžit v létě.

  • Byli jste někde na horách?

Byli...

  • Máte nějaké zimní fotky?

Zimní fotky máme jen ze sjezdovky, jinak bylo i v Jeseníkách sněhu málo.

lyze

lyze

Bzanda

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

FOTOTÉMA dnešního dne: Zima a sníh

  • Je u vás sníh?
  • Co si myslíte o letošní zimě?
  • Byli jste někde na horách?
  • Máte nějaké zimní fotky?

Prosím, příspěvky už neposílejte! Zanedlouho jedna z vás vyhraje balíček šesti kusů Cappuccino Nescafé (Original, Chocolate flavour a Vanilla) a k tomu kalendář na rok 2014.

dar

Reklama