I čtenářka s nickem malinke-kote je velmi soutěživá. A soutěží nejen ona, ale i její pejsci. Více se dočtete v dalším tematickém příspěvku.

Přeji všem pěkný den,
dnes jsem se rozhodla napsat svůj příspěvek, protože já soutěže miluji a přiznám se, že jsem na ně takřka závislá. Hlavně jsem díky soutěžím poznala spoustu zajímavých přátel i když většinu jenom internetový. Už je to pár let co jsem poprvé zkusila své štěstí a zasoutěžila si, jen už si nepamatuji, která vlastně moje první soutěž byla. Soutěžím ale pouze jenom na internetu. Nikdy bych do televize nebo mezi veřejností nešla.

Když jsem vyhrála poprvé, zkoušela štěstí znovu a znovu na různých soutěží. Vyhrála jsem toho už opravdu spoustu a proto se ráda vždy do jakékoliv soutěže zapojím. Nejraději soutěžím se svým pejskem. Raději vyhraju pro svého psa než pro sebe, ale už jsem vyhrála i pro sebe toho spoustu. Jednou jsem dokonce vyhrála 20 kg granulí a poputovalo to do psího útulku, ze kterého máme našeho Beníka. Jednou se mi také náhodně povedlo vyhrát dokonce 40 Kg granulí a ty také do útulku poputovali. Náš Beník je docela vybíravý a nechtěl je. Když si spočítám kolik dohromady už KG granulí vyhrál tak je to opravdu dost.

Jako malá jsem byla hodně soutěživá, ale samozřejmě v jiném slova smyslu než teď. Jezdila jsem každý rok na tábor a tam bylo opravdu hodně soutěží, které mě bavili. Měli jsme takový malý klub, kde jsme jako děti každý pátek docházeli a bavili se, soutěžili a vyhrávali různé sladkosti. V poslední době, ale na soutěže moc času nemám a tak často moc nic nevyhrávám. Úplně ze začátku jsem tu měla pošťačku s balíkem minimálně jednou za měsíc, ale teď už tomu tak často není. Dospívám a tak dělám raději užitečnější věci než sedět u počítače a shánět od přátel hlasy. Raději už soutěžím jenom v náhodných soutěžích, kde vybírá porota nebo se losuje.

Moje poslední výhra, která mi nedávno přišla byla zimní výbava. Čepička, rukavice a šála od ZLATOPRAMENU. Když už ale soutěžím pro sebe tak nejčastěji nějakou kosmetiku nebo bižuterii. Zrovna teď čekám na poslední výhru a to jsou sušenky OREO. Ještě jsem je neměla a tak se na ně těším :) Teď momentálně soutěžím ve třech soutěží, která je jen a jen pro pejsky tak uvidím, jaké budeme mít štěstí :)

Přeji všem pěkný den
malinke-kote 

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_____________________

Samozřejmě držím palce u všech soutěží a pamatujte, i malá výhra potěší :)
Děkuji za pěkný příspěvek a přeju krásný, slunečný den
Saša

Téma dne 27. února 2012: Soutěže a soutěžení

O tom, že jste Ženy-in soutěživé, není pochyby. Ale byly jste takové vždycky? A jsou takové třeba i vaše děti?
Soutěžit se dá různě a ve všem.
Ve sportu, v přízni o druhé pohlaví, v pomyslné soutěži s někým, v soutěži sama pro vlastní uspokojení, nebo i v soutěži o výhry.

  • Vyhrály jste někdy něco v soutěži? A teď nemyslím jen výhry u nás, na Ženě-in.
  • Soutěžíte ráda?
  • A v čem nejraději?
  • V soutěžích fyzických nebo psychických?
  • Soutěžily jste jako malé děti?
  • Soutěžily jste rády?
  • Vzpomeňte na nějakou kuriózní soutěž i výhru.
  • Pochvalte se, anebo naopak postěžujte si.
  • A co rodina a známí ve vašem okolí?
  • Šly byste soutěžit třeba i do televize?

Vše o soutěžích a vašem nadšení či naopak nic neříkající disciplině lidského chování, pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním zajímavým dárkem: po soutěži se můžete natřít masážním olejíčkem a obléknout se do saténového tygřího župánku :)– viz výhra.

olej

zupan

Reklama