I čtenářka malinke-kote zažila pořádný strach a zdřevěněly jí nohy. Za jakých okolností, to se dozvíte v jejím příspěvku.

Přeji všem pěkný den,
k dnešnímu tématu mě přimělo si vzpomenout na dvě historky, kdy jsem se opravdu bála. Je možné, že si řeknete, že to taková tragédie není, ale pro mě ano. Stalo se mi to dokonce dvakrát. Jednou to nebylo tak nejhorší ale podruhé ano. Spali jsme pod širákem v lese a najednou se tam objevil divočák. Docela jsem se bála, protože se jich opravdu bojím a ještě aby ne. Poprvé to bylo v pohodě a naštěstí se k nám nepřiblížil. Měl tam mládě a tak jsme se opatrně v noci sebrali a odešli.

Po druhé to bylo horší. To jsme stanovali. Bylo mi asi 15 let. Já jediná holka mezi klukama a najednou se tam objevil divočák. Kluci samozřejmě vyskočili na strom a já tam stála a koukala se s ním z očí do očí. Nechali mě tam napospas samotnou. Opravdu mi tak zdřevěněly nohy, že jsem prostě stála a čekala, co se bude dít.  Naštěstí to tedy dopadlo dobře a za nějakou dobu odešel a já rychle zalezla do stanu a už jsem z něj nevylezla.

Užijte si dnešní snad krásný den
malinke-kote 

pozn.red.: text nebyl redakčně upraven

_______________________

Tak to jste měla obrovské štěstí. Setkání s divočákem obvykle tak dobře nekončí. Asi se mu ten pohled z očí do očí natolik zalíbil, že se nad Vámi slitoval ))
Děkuji za příspěvek a užijte si léto (pokud možno radši s dvounohým divočákem))
Saša  

Tématem dnešního vydání je: Strach a jak ho překonat. Máte bobříka odvahy?

  • Bály jste se něčeho tak, že vám až zdřevěněly nohy?
  • Jak překonáváte strach?
  • Napište historky, ať už současné, nebo z dětství
  • Napište i historky vašich dětí
  • Je pravdivé pořekadlo, že „Strach má velké oči“?
  • Uznáváte pořekadlo druhé: Když máš z něčeho strach, jdi a sáhni si na to!
  • Strach i odvaha mohou mít mnoho podob

Sáhněte si na dno své odvahy a napište nám o tom na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Těšíme se na vaše příspěvky

Jednu ze čtenářek odměním čerstvě praženou kávou Arabica (aby ji dala sílu bdít po celou noc) a zmatňujícím tónovacím make-upem od firmy Garnier  (aby nebyla bledá jako hrabě Drácula)

darecekk

Reklama