Jak je na tom s plaváním čtenářka malinke-kote, se dozvíte, když si kliknete na její příspěvek. Myslím, že to u ní až tak beznadějné není. :)

Přeji všem pěkný den
pro mě osobně plavání je moje slabá stránka, protože se toho bojím. Plavání jako takové ráda nemám, ale zato ráda chodím k vodě. V našem okolí byl jeden krytý bazén, který nedávno zrušili a tak lidé bohužel musejí dojíždět, když si chtějí i v zimě zaplavat. Když jsme tu měli krytý bazén tak jsem tam chodila jako dítě, kdy to bylo na základní škole povinné. Dost mě to bavilo i přesto, že jsem neuměla plavat. Bohužel nás to tam ani nenaučili, ale zábava byla veliká. V dospělosti jsem tam šla párkrát ale většinou jsem stála u kraje a nebo jsem u kraje chvílemi „plavala“. Vždy tam bylo hodně vody a nikdy jsem tam nestačila. Staví se u nás první aquapark a proto krytý bazén v našem městě zrušili.

Kdybych měla rodinný barák, určitě by nějaký bazén byl. Ať už krytý nebo ne. V paneláku si člověk těžko nechá udělat bázen J V létě ráda chodím raději do aquaparku, který máme pár metrů od baráku. Všichni tvrdí jak je tam ledová voda, ale mě to nevadí. Je tam spoustu bazénu a hlavně v blízkosti kraje bez problému dosáhnu, takže jsem ráda, že mohu vlézt i do té vody a nemusím sedět jenom na trávě a opalovat se. Kde je voda bohužel nad prsa tak tam nelezu, musí mi voda stačit tak akorát.

Vím, že to může být i ostuda, ale ne každý se naučí plavat a kor když se toho opravdu bojí. Možná plavat umím, ale nejsem si jistá a tak prostě neplavu. Jediné čeho se nebojím je plavání pod vodou, ale nad vodou prostě ne. Bojím se, že mě ta voda neudrží a tak když člověk si není jistý tak stejně jde ke dnu. Většina lidí v mém okolí se diví, že při potápění mohu mít otevřené oči, ale já se potápět se zavřenýma očima neumím. Alespoň pod vodou vidím a nemusím mít strach že do někoho nabourám.

V plavkách se před cizími nestydím, je mi to jedno. Neznám je a tak jim to může být jedno. Horší to bylo před přítelem a jeho rodičemi. Jsem takový malý stydlín a tak mi to přišlo divné. Postupem času jsem si ale nato zvykla a vloni jsem si koupila krásné plavky, které mi přítel vybral a tak se snad už v nich stydět nebudu. Jen jsem je bohužel ještě nemohla pořádně vyzkoušet jenom na zahradě, když bylo chvílemi teplo.

Přeji všem pěkný zbytek dne
malinke-kote

pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

___________________

Děkuji za příspěvek, i my přejeme pěkný zbytek dne.
A pokud Vám jde plavání pod vodou, mělo by jít i to nad vodou. Takže „hlavu vzhůru“ :)
Saša

Téma dnešního dne: Plavky v zimě

 • Máte celkově ráda plavání?
 • Myslíte, že tento sport patří jenom k letnímu období?  
 • Je ve vašem městě krytý bazén?
 • Chodíte tam plavat?
 • Máte doma krytý bazén? Nebo chtěla byste?
 • Líbí se vám aquaparky, nebo dáváte přednost klasickým krytým bazénům?
 • Jaké jsou vaše zkušenosti s plavání v krytém bazénu (ať už dobré, nebo špatné)
 • Považujete plavání za zdravý sport?
 • Kdy jste se poprvé naučila plavat?
 • Stydíte se za svou postavu v plavkách?
 • Otužujete se v zimě?

Vše o plavání piště na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu odvážnou plavkyni odměním krásnou šperkovnicí.

zavrena

otevrena

Reklama