Tak to bude mezi ženami asi rarita. Neznám nudnější průvodce po nákupech hadříků, než právě muže. Nejlepší je, když se rozejdete každý po svém a dáte si sraz na kafi. Ale zřejme potvrzuje to zvláštní pravidlo, že existují výjimky

Přeji všem pěkný den, jaro je krásné roční období a k tomu ještě krásnější a bohaté oblečení. Letos už jsem si pár věcí na jaro pořídila. Nakupování miluji a proto také každou chvíli mi něco v mém šatníku nového přibyde. Mám to štěstí, že nakupování nevadí ani mému příteli a tak rád se mnou do obchodu chodí. Dokonce se všude možně rozhlíží a kouká, co by mi mohlo slušet a co by se mu na mně nejvíce líbilo.

Většinou chodíme nakupovat do Mostu do bývalých kasáren, kde je toho na výběr opravdu hodně. Už jsme tam zavítali letos jednou a to někdy asi v únoru a hned jsem si musela nakoupit nové věci. Co jsem si tam vlastně koupila? Nikdy jsem neměla jarní bundu a ta cena se mi zdála opravdu dost výhodná, tak jsem si jí pořídila. Je moc pěkná a u nikoho jsem jí tady naštěstí ještě neviděla. Nemám ráda, když jdu, mám něco na sobě a někdo projde kolem mě s tím samým oblečením. Nakoupila jsem tam ještě nějakou mikinu, těch nikdy není dost a kalhoty. Sice mi pořád naši a přítel říkají, že mám kalhot dost, na co si kupuji nové, ale já prostě nemohu odolat. Je ale pravda, že teď v poslední době jsem nové kalhoty opravdu potřebovala, protože jsem díky svému příteli dost přibrala a veškeré kalhoty mi byly malé - bohužel. Ale přibrat jsem opravdu potřebovala :-)

Nedávno jsem si potřebovala koupit botasky, protože staré už mi dosloužily a tak jsme vyrazili na nákupy. Prolezla jsem snad všechny obchody a až v posledním jsem nakonec jedny sehnala. Sháním takové, aby měly opravdu kvalitní podrážku a hlavně aby byla tvrdá a hned se do ní neudělala díra a nebo neprodřela. V tom daném obchodě mě přítel pořád přemlouval, že mi koupí sukni. Já sukni nenosím, nemám je ráda, pro mě jsou pohodlné kalhoty a kraťasy. Jak to vlastně dopadlo? Nakonec jsem si jí zkusila a pořád říkal, že mi sluší, ať si jí vezmu. Abych mu udělala radost, tak jsme jí koupili. Jsem na sebe zvědavá jak často jí budu nosit, ale budu muset :-D

Já osobně nakupuji celoročně, vůbec mi to nevadí. Ráda se chodím dívat po obchodech a když se mi něco líbí, prostě to musím mít a tak si to koupím. Nevadí mi, zda je jaro, léto, podzim a nebo zima. V zimě si třeba nakupuji i věci na léto. To jsou největší slevy a v létě zase třeba na zimu. Dlouho jsem si také přála svetr bez rukávu a dlouho jsem ho scháněla. Byl to problém, protože jak jsem štíhlá, tak bylo těžké nějaký sehnat, který by mi byl a slušel. Nakonec se podařilo a sehnala jsem. Za tuto věc jsem opravdu ráda. Scháněla jsem to snad rok a prostě nikde nic. Vše mi bylo volné.

Na fotografii vidíte mojí novou jarní bundu.

bunda

Bohužel je to jediná fotografie, kterou mám, tak snad alespoň máte malou představu, jak ve skutečnosti vypadá. Také přikládám jarní fotografii, kdy jsme byli předminulý týden s našim pejskem na procházce a potkali po cestě ježečka. Tuto fotografii zasílám jen tak pro radost.

ježek

Užijte si zbytek krásného dne, ať už s nákupy a nebo bez nákupu

malinke-kote

No vidíte, nakupujtete celoročně a já zase jednou za čas. Cenově to vyjde asi nastejno.

To by mě zajímalo, milé ženy-in, jestli si raději koupíte hodně věcí za nízké ceny, nebo jen občas kvalitu za cenu vyšší? Napište mi na to svůj názor. Se Sašou jste toto téma probíraly v potravinách. Se mnou můžete zase v buticích. Jak jste na tom?

Napište mi na redakce@zena-in.cz

Reklama