Čtenářka malinke.kote je na zimu vybavená. Koupila si čepici, šálu a rukavice a všechno nám to i nafotila. :)

Přeji všem pěkný chladný den,
venku je opravdu zima, u nás teploměr ukazuje -12°C ale přesto se obléknu jako každý normální den. Pro mě ještě do nedávna byla čepice hrozná věc, nikdy jsem jí nenosila. Možná tehdy, když jsem byla malá a musela jsem jí nosit. O šále ani nemluvím, také jsem jí nikdy nenosila. Co se týká rukavic, ty si občas vezmu, ale to jen tehdy, když venku kouřím a mrznou mi prstičky, jinak zůstávají v kapse.

Co se týká této otázky „Litujete někdy toho, že jste si nevzala čepici, punčocháče, šálu, jinou bundu, prostě teplejší oblečení?“ tak jsem opravdu nikdy nelitovala, že jsem si nevzala čepici, šálu, punčocháče, ty nikdo na mě nedostane ani kdyby chtěl. Proč jsem vlastně psala na začátku že do nedávna pro mě čepice byla hrozná? Přítel mě neustále přemlouval abych si nějakou čepici koupila, když jsem se tedy rozhodla, tak mi ale bohužel žádná neslušela. Byla těžké nějakou vybrat.

Nakonec se povedlo a minulý týden se mi povedlo čepici, která mi bude slušet, sehnat. Musím si na ní zvykat, takže si jí alespoň jednou za den vezmu. Většinou si jí nasadím, když jdu s pejskem ven. Co se týká šály, tak jsem si jí sice ještě před Vánocemi koupila, ale jestli jsem jí měla na sobě tak 3x, no nevím. Pro mě prostě tyhle věci nejsou, ale měla bych si zvykat, když venku tolik mrzne.

„Převládá u vás frajeřina v oblékání?“ Neřekla bych, u mě to není frajeřinou. Bohužel je to u mě jen proto, že tyto věci prostě nesnáším a raději budu mrznout než si na ně zvykat. Mám to asi po taťkovi. Ten je ještě větší blázen. Venku mrzne, veme si bundu, kterou stejně nikdy ke krku nezapne. Má jí polorozeplou, holou hruď, protože nosí trika do „V“ takže je celý rozhalený, ale jemu je to jedno. Asi ho hřejou ty jeho chlupy co má na hrudi :)

„Je vám jedno, jak vypadáte, hlavně, že je vám teplo?“ Ano, je mi to jedno jak vypadám, hlavně že je mi teplo i když jak jsem psala čepice, šálu a rukavice si nevezmu. Ale opravdu se snažím a zvykám si na tyhle věci. Letošní zima mě k tomu dokopala a možná, že je to i dobře. Když už mi mrzly uši tak jsem si nasadila raději kapucu. Když sněží nebo prší tak zase raději kapucu než abych si vzala deštník. Ten už mi nikdo nepřinutí, je mi nepříjemné tahat deštník.

Z nudy jsem vám vyfotila mojí novou šálu i čepičku tak snad se vám budou líbit :)

Přeji všem pěkný zbytek dne
malinke.kote

cepice

sala

rukavice

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________

Ta šála je stylem podobná té dnešní výherní. :) A myslím, že čepička vám sluší. Jen si hezky zvykejte.
(Ale tatínkovi vzkažte, ať se raději opravdu zapíná :))
Pěkný víkend
Saša

Téma 10. února 2012: Teplo, nebo frajeřina?

  • Umíte se obléct, když je venku opravdu velká zima?
  • Litujete někdy toho, že jste si nevzala čepici, punčocháče, šálu, jinou bundu, prostě teplejší oblečení?
  • Převládá u vás frajeřina v oblékání?
  • Anebo převládala a s přibývajícím věkem odešla?
  • A co vaše děti, pokud jsou už velké, používáte ono známé: obleč se pořádně, bude ti zima?
  • Je vám jedno, jak vypadáte, hlavně, že je vám teplo?
  • Nebo musíte být za každou cenu in – zima, nezima.
  • A přidejte i to, zda nosíte čepice, kapuce, šiltovky, šátky anebo nic.
  • Prostě pište o tom, jak chodíte v mrazu oblékané.
  • Věřím, že řada z vás umí být oblečena elegantně a ještě je vám i teplo.

Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jedna ze čtenářek obdrží pěknou, teplou, huňatou šálu

darek

Reklama