Čtenářka malinke-kote nakupuje společně se svým přítelem. Kde a co, to už se dozvíte v jejím tematickém příspěvku.

Přeji všem pěkný den,

je pravda, že málokterý chlap má rád nákupy. Já jsem naštěstí našla jednoho z těch mála mužů ,co jim nákupy nevadí. Mám ráda nakupování, ale zase mě osobně to nebaví chodit tam sama. Lísteček si píšu akorát tak já, abych na nic nezapomněla, když jezdíme na větší nákup typu Gloubs nebo Kaufland. Když jdeme pouze pro pečivo a malé drobnosti tak si lístek psát nepotřebuji a ani když pošlu přítele samotného nakoupit. Jde dobrovolně, rád a nevadí mu to. Já si mezitím doma udělám potřebné věci jako je úklid, anebo vaření.

Když už jezdíme na větší nákup a jsme u mých rodičů tak si zajdeme s radostí jen tak se podívat do nábytku ASKO, tam přítel rád chodí a nechává se inspirovat, co si do budoucna pořídíme, až budeme mít nový větší byteček. Jde i rád semnou po obchodech když si chci koupit něco na sebe a sám mi i třeba vybere, co by se mu na mě líbilo a co by mi mohlo slušet.

Raději upřednostňujeme větší obchody než ty menší. Ve větších se dá koupit úplně vše. V těch menších toho moc není i když je pravda, že třeba chodíme často do Normy, kterou tady máme, ale to je opravdu převážně na drobné věci jako pečivo a ostatní. Tam toho moc nemají a je to opravdu malinkatý krámeček. Jednou týdně a nebo jednou za 14 dní záleží jak jedeme k rodičům uděláme větší nákup právě třeba v Globusu. Ten my tady nemáme, takže tam chodit častěji nemůžeme.

Užijte si dnešní snad sluneční den. Já si ho jdu užít poprvé v novém zaměstnání. Tedy teprve jdu jenom na zkoušku a když mě to bude bavit a půjde mě to tak mě vezmou :-)

malinke-kote

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

____________________

No, v Praze je slunečný tak na půl, před chvílí byl pěkný liják :(
Ale i tak si ho snad užijeme.
Vám děkuji, že jste napsala a hodně štěstí v novém zaměstnání. :)
Saša

Téma dnešního dne: Nákupy

  • Nakupujete společně s vašimi muži?
  • Nebo nakupují sami?
  • Vysíláte je s lístečky?
  • Nakupují rádi?
  • Dostanete je s úsměvem třeba i do oddělení drogerie, nábytku, textilu?
  • Pohádali jste se někdy na nákupu?
  • Shodnete se na zboží?
  • Upřednostňujete nákupy v malých obchodech, nebo pořádáte velké nákupy v hypermarketech?
  • Jak často?
  • A chodíte raději na nákupy sama, nebo v doprovodu toho svého? :)

O nákupní tematice pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme pěkným dárkem: pečící formou na dorty od firmy Tescoma

forma

Reklama