Čtenářka malinke-kote se těší na víkendovou grilovačku a diví se proč lidé chodí do hospody na sport, když se mohou dívat doma. Díky malinke-kote za Váš příspěvek. Pobavil jsem se nad Vaší naivitou, ale obdivuji Vás, že jdete opět se svým názorem do mlýna.

Přeji všem krásný den,
 
dnešní téma zajímavé a proto jsem se rozhodla také něčím přispět. Já osobně sport mám ráda, ale nijak extra to nehrotím. Když jsem byla mladší tak jsem s taťkou ráda koukala na hokej, ale fotbal mě nikdy nebral. Teď už nato moc času nemám. Já osobně televizi k životu nepotřebuji. Když už se ale kouká taťka na televizi a dávají hokej a nebo fotbal či jiné sportovní utkání tak mi nedělá problém se koukat taky. A i kdybych se nechtěla koukat tak to neřeším, doma máme tři televize takže se mohu zavřít do pokoje a koukat se na něco jiného. U přítele ale máme jenom jednu televizi, druhou by jsme ani neměli kam dát v bytě 1+1 :-D Přítel ten nato moc stejně nekouká, protože televizi také nepotřebuje. Tu televizi pustí jenom tehdy, když jsem u něj protože se chci na něco koukat, ale jinak jí nijak extra nepouští.
 
Když mi bylo asi 15 let tak jsem chodila na přímý přenos utkání našeho města Chomutov. Měla jsem tam kamaráda jako vyhazovače, takže jsem tam chodila zadarmo. Ráda jsem se tam chodila koukat i když tam byla velká zima. Teď nám stadio přestěhovali a tak už tam nechodím. Jen ho daly na tak blbé místo, že když se chce kolem někdo dostat a je hokej, tak tam člověk ztráví půl hodiny než vůbec projede kolem kruháče pryč. Policie to nijak neřeší a nechá je parkovat i u silnice kde se normálně vejdou dvě auta, ale když je hokej tak bohužel se tam vejde stěží jedno.
 
Někteří u toho nadávají, že neumějí hrát a že by to udělali lépe a ten gol daly, ale mě to nevadí. Ať si zanadávají. Já také u televize nadává, když dávají seriál Ulice, tak proč by nemohli i oni. Je to normální věc a každý u něčeho nadává. Ať už u televize a nebo u něčeho jiného. Kdyby u hokeje a nebo u fotbalu nenadávali, nebylo by to ono. Jenom sedět, mlčet a čučet na bednu, to je o ničem. Já takhle u televize sedět nemohu, musím si povídat u toho s někým a nebo alespoň někomu v té televizi nadávat :-D
 
Naštěstí z mé rodiny nikdo do hospody kvůli nějakému zápasu nechodí. Když už v televizi nic nedávají tak si to pustí doma. Fascinuje mě když jdeme do hospody třeba na kulečník a tam pustí fotbal. Kdyžbych se chtěla koukat tak přeci zůstanu doma a nebudu lézt do hospody. Já nevím, ale tohle bych zakázala. Člověk se chce bavit, poslouchat hudbu a oni tam pustí raději fotbal. To mě ten kulečník docela potom odradí a nebaví mě. Vždy když tam příjdeme, jsme v tu dobu jediný zákazníci, takže máme kulečník pro sebe a řekeneme mu ať tam pustí televizi - nějaké ty písničky a je fajn.
 
Užijte si dnešní krásný a sluneční den. Dnes má být opravdu nádherně ale nejen dnes ale také i o víkendu a tak se těším na grilování mňam :-)
 
malinke-kote
Text nebyl redakčně upraven


Dnešním tématem dne je:

Jak to máte se sledováním sportovních televizních přenosů.

  • Jak vy snášíte sportovní TV přenosy?
  • Vadí vám, že je sleduje váš muž?
  • Nebo jste náruživější divačka?
  • Máte nějakou veselou historku ze sledování přímých přenosů?
  • Rozešla jste se kvůli tomu s nějakým klukem?
  • Máte nějaké rituály s tím související
  • Jaký máte na tento fenomén názor?

A otázek se nabízí mnoho dalších, pokud vás napadají odpovězte nám na ně do mailu

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás kolem 16. hodiny odměním a pošlu ji dle jejího výběru buď kytku, nebo sladkou odměnu.

Reklama