Malinke-kote nás prostřednictvím jarních fotografií pozve na moc hezkou chatičku mezi moc hezké kytičky :)

Přeji všem krásný slunečný a teplý den,
dnes je opravdu krásné téma, venku konečně začíná jaro a tak proč si o jaru trochu nepovídat :) Já osobně mám ráda všechny roční období, ale jaro patří mezi ty více oblíbené. Venku vše krásně  začíná růst, můžeme chodit méně oblečeni a to se mi na tomto ročním období nejvíce líbí. Konečně můžeme chodit na zahradu grilovat, starat se o rostliny a náš pejsek může celé dny pobíhat právě na zahradě.

Už minulý týden jsme měli první grilování, na které se těším celou zimu. Většinou grilujeme každý víkend a tak se i teď na sobotní den hodně těším. Ráda se starám o přítelovu zahradu a jeho mamky zahradu. Zahrady mají hodně krásných květin, o které se musíme starat, ale hlavně se těším až budou konečně jahody a budeme je moci jíst. Jenom bohužel momentálně na zahradě zatím neteče voda, vždy jí pouštějí až je delší dobu tepleji. Vodu totiž máme akorát z čistého potůčku. Také se těším až budeme moci na zahradě přenocovat, je to fajn se probudit, vyjít ven a relaxovat.

Mám doma spoustu krásných jarních fotografií, ale bohužel už jsem ve škole a nějak jsem si nato nevzpomněla, tak alespoň pošlu nějaké, které tu u sebe mám.

Přeji všem pěkný zbytek krásného dne

malinke-kote

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

chata

ruze

kyticka

_______________________________

I my přejeme pěkný zbytek krásného dne. Máte to u té přítelovi maminky jako v pohádce. A starání o kytičky, to je přece krásná starost, viďte?
Děkuji za Váš příspěvek
Saša

Téma dnešního dne 21. března – JARO

  • Máte rády jaro?
  • Co na něm máte nejraději?
  • Napište nám své pocity a dojmy
  • Posílejte jarní fotografie

Pište je a posílejte na redakční e-mail:redakce@zena-in.cz

Jedna z jarních pisatelek obdrží pěkný dárek od Avonu: anti-perspirant deodorant ve spreji i v kuličce – na jarní procházky se bude hodit :)

avon

Reklama