Čtenářka malinke-kote má k plesům velmi negativní postoj. Škoda, na přiložených fotografiích ji to sluší. Více již v jejím příspěvku.

Přeji všem pěkný den,
nakonec jsem se rozhodla, že po delší době také něco málo napíšu. Já a plesy? To nejde dohromady. Ne že bych je neměla ráda, ale já osobně plesy žádné nepotřebuji. Ráda se akorát tak chodím dívat na maturitní plesy, ale to je asi tak vše.

Povinně jsem musela na svůj maturitní ples, který jsem si vážně neužila. Aniž bych se dotkla alkoholu tak jsem si z něj vůbec nic nepamatovala. Byla jsem druhá organizátorka plesu a ty si toho moc neužijí. Dokonce naše tombola skončila katastrofálně. Lístky jsem měla prodávat já, nakonec je prodával někdo jiný z jiné třídy. Byli jsme spojeni, protože nás bylo málo. Lístky do tomboly dokonce byli prodané snad za půl hodiny a to možná tak u rodiny těch dvou klučinů co je prodávali. Naši si chtěli koupit lístek a žádný nebyl. Učitelé si chtěli koupit lístky a také už žádné nesehnaly. Takže katastrofa. Celý svůj maturitní ples jsem si musela potom zkouknout na DVD protože jsem si opravdu z něj nic nepamatovala a nevím ani proč.

Ještě před mým maturitním plesem jsem musela povinně na sestry a tam jsem zase pro změnu stála u tomboly a vydávala ceny dle výherních lístků. Takže jsem si ho také extra moc neužila. Později jsem byla ještě na jednom maturitním plese, který měla přítelova kamarádka. Ten už docela ušel, protože jsem se nemusela vůbec o nic starat jenom se dívat, pít a jíst. Dokonce jsem se divila, že kulturní dům v Klášterci má dokonce kuřárnu a lidé nemuseli chodit do toho mrazu ven tak, jako to je u nás v Chomutově v divadle.

Co se týká tomboly tak jsem nikdy nic nevyhrála, protože jsem si žádný lístek nekoupila. Jak už jsem se zmiňovala u sestry jsem lístky prodávala a také vydávala ceny a na svém lístky už ani nebyli. Ale při sestry maturitním plese si naši pár lístků koupili a něco malého vyhrály. Už si ani nepamatuji co, ale převážně měla výherní lístky teta.

Kolik bych byla schopna zaplatit za vstupenku? Asi nic, protože jak jsem psala, já žádné plesy nepotřebuji. Ať už to jsou maturitní nebo firemní. Pro mě tohle prostě není. Stejně celý večer jenom prostojím, a nebo prosedím a piju nějakou tu limonádu. To si jí mohu dát doma a pustit si televizi :) Ale každý má jiný názor. Já netancuji, alkohol nepiju a na zábavy moc nejsem, takže pro mě je to zbytečnost. Na svůj maturitní ples jsem si lístek kupovat nemusela, na sestry ples také ne a na kamarádky také ne. Měli jsme vstup zadarmo :)

Zda jsem chodila do tanečních? Nechodila a ani bych chodit nikdy nechtěla. Jen tak pro zábavu vám zasílám dvě fotografie z mého maturitního plesu, kde jsem se svojí bývalou třídní a kamarádkou co nám odcestovala do Německa.

Užijte si dnešní zasněžený den
malinke-kote

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

mk

kotedvaa

___________________

A to je škoda, že na plesy nechodíte a nemáte je ráda, protože v plesových šatech Vám to milé kotě opravdu sluší ))
Pěkný den a děkuji za příspěvek
Saša

Téma dnešního dne: 11. ledna 2013: Plesy a plesání

 • Máte ráda plesy a chodíte na ně?
 • Vyhrála jste někdy něco v tombole?
 • Byla jste i na nějakém plese, který byl v duchu třeba Plesu v pražské Státní opeře?
 • Kolik byste byla ochotna nejvíc zaplatit za vstupenku?
 • Na jakém plese jste byla naposledy
  nebo naopak, na jaký se chystáte?
 • Který společenský tanec je vám nejbližší?
 • Chodila jste do tanečních?
 • Vzpomeňte na své taneční začátky.
 • Napište nějakou humornou historku z tanečního bálu :)

Záchytných bodů je dost
Příspěvky k dnešnímu tématu
pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna ze čtenářek obdrží pěkný dárek, hodící se k chystání na ples. Lak na vlasy, tužidlo na vlasy a sadu očních stínů kosmetiky AVON.

d

Reklama