Jsem ráda, že se k dnešnímu tématu vyjádřila i „čekatelka“ s nickem malinke-kote. U ní je svatba už pomalu na spadnutí :)

Přeji všem pěkný den,
původně jsem přemýšlela, zda napsat, ale nakonec jsem si řekla proč ne. S přítelem už jsem tři roky, skoro vše klape tak jak má. Což jsem na jednu stranu opravdu ráda, ale může se stát cokoliv. Může si říct, že není ničím vázaný a může jen tak odejít za jinou nebo mě třeba i podvést. Ono se přeci nic nestane. My jsme oba stejného názoru, že svatbu ANO. Už mě dokonce chtěl o ruku požádat, ale měli jsme malou krizi tak to neudělal. Teď v květnu budeme mít třetí výročí, tak třeba se to zrovna teď stane a o ruku mě požádá.

Svatbu nechci jenom proto, že budeme svoji a že mi ho jen tak nikdo neodvede pryč ode mě, ale já se na svatbu těším z jiného pohledu. Nejde o to, že budeme mít papír a budeme patřit k sobě. Svatba a děti je na tom životě to nejkrásnější. Říct si přede všemi ANO a změnit příjmení, nato se těším nejvíce. Proč? Protože moje příjmení se mi opravdu nelíbí. Vím, že jsou rozhodně horší příjmení než mám zrovna já, ale představit si, že se tohoto příjmení zbavím a budu mít rozhodně lepší je krásné.

Vdala byste se pro peníze?
Tak to já mezi takové lidi opravdu nepatřím. Peníze mě vůbec nezajímají i když jsou důležité. Plat, který má přítel a plat který budu mít já i kdyby to bylo jenom minimum, tak nám to bohatě bude stačit. Přítel jen tak naštěstí peníze nerozhazuje a umí šetřit tak jako já, takže u nás s penězi nebude problém a vystačíme si i s tím co máme.

Odmítla jste někdy nabídku ke sňatku a litovala pak toho? 
Jsem ještě dost mladá, takže na tohle je jednoznačná odpověď že NE. Ještě mi nikdo žádnou nabídku ke sňatku nedal, takže nemám důvod něčeho litovat. Ba naopak, se na to těším až to můj přítel udělá :) Takže vlastně na to čekám, ale zatím nepřichází. Je ale ještě dost času, není kam spěchat. Přítelův bratranec si bral jednu slečnu, byli spolu snad rok, možná ani to ne a po roce se rozvedli, takže nevidím důvod kam spěchat. Musí si oba být na 100% jistý, zda chtějí být spolu a na to čeká můj přítel až si opravdu bude na 100% jistý tak mě o tu ruku požádá. Sám mi to říkal.

Přeji všem pěkný zbytek dne, začíná konečně být teplo tak snad už zima zmizí a bude tu konečně jaro :)

malinke-kote 

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

________________

Tak doufám, že mu k těm 100% už moc nechybí, nanejvýš jedno, dvě… a brzy nám pošlete svatební fotografie :)
Děkuji za Váš příspěvek a oběma hodně lásky.
Saša

 

Téma dnešního dne s pěkným datem 13. 3. 2012
Svatba, nebo život na hromádce?

  • Vdávala byste se, nebo upřednostňujete život na hromádce?
  • Proč?
  • Vdala byste se pro peníze?
  • Napište nám, jaké má váš stav výhody a nebo nevýhody.
  • Co říkáte na uzavírání předmanželských smluv?
  • Odmítla jste někdy nabídku ke sňatku a litovala pak toho?
  • Nebo naopak čekáte, a ona nepřichází?
  • Je podle vás soužití na hromádce stejné jako manželství?
  • A můžete přidat i váš názor na uzavírání manželství párů stejného pohlaví.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek obdrží krásný dárek - kuchařku Hanky Michopulu s příznačným názvem Zpátky domů :))

knihakucharka

Reklama