tak bere svou příhodu se svatebním kostýmkem čtenářka s nickem Maryene. Jestli jsou její obavy oprávněné, či nikoliv, můžete posoudit z přiložené fotografie

Milé ženy a dívky, od doby mého mládí se vše změnilo, výstřihy a dekolty nevyjímaje. Musím podotknout, že dnešní móda je více odvážná a velmi se mi líbí. Co se týká odhalování nejrůznějších částí těla je někdy odvážná až příliš. Ale když má holka hezkou postavu, dá se na to dívat i odpustit ten nějaký módní prohřešek. Horší je, když si ve velkých dekoltech libují ženy ve věku, když na to nemají.

Dnes je běžné potkávat i na veřejnosti dívky a ženy s dekoltem až na břicho, s podprsenku nebo bez, s ramínky spadnutými a poprsím koukajícím ven.

Když jsem byla mladá a zvláště v době, kdy jsem dospívala, jsem se hodně styděla. Velký výstřih nebyl ani pro odvážné a ostudou bylo i jen vykukující ramínko od podprsenky. Takže, když mi švadlena vytvořila na mých prvních plesových šatech o něco větší výstřih, ramínka jsem si pro všechen případ do šatů raději přistehovala.

Přestože jsme nebyli nijak puritánská rodina, vzpomínám si na svého dědečka, který v rozhořčení z toho, že má televizní hlasatelka větší výstřih, raději vypnul televizi.

Výsřihy se mi líbí, jak už jsem řekla, ale už na to nemám věk. A tak si dopřeju větší výstřih na letních tričkách nebo šatech, a také na plesových a společenských šatech. Přesto jsem se proti těmto všem mým zásadám prohřešila, a to rovnou na své druhé svatbě, a to už po padesátce! Nechala jsem si ušít svatební kostým, ale něměla jsem čas zajít na zkoušku. Krásně zabalený obleček jsem si přinesla domů až těsně před svatebním obřadem, ale vybalila ho až při oblékání. a v tom byl ten problém. Asi jsem nějak přibrala, a to všude. Dcera se mě pokoušela do šněrovacího korzetu dostat za každou cenu. Byly jsme stovky kilomerů od domu a nic jiného jsem také pro danou příležitost neměla. Výsledek je vidět na přiložené fotografii, ale přežila jsem to a se mnou i všichni ostatní.

výstřih

Přeji hezký den.

Maryene

Milá Maryene, já bych to tak tragicky neviděla. Sice jste nám neukázala celou fotku, ale takhle vypadá dekolt docela pěkně.

Co vy na to, milé ženy-in? Jak se vám líbí „naducaný“výstřih čtenářky Maryene? Jak byste se zachovala vy, na jejím místě? Zpanikařila byste, nebo byla spokojená s tím, co máte?

Napíšete nám také něco k dnešnímu tématu? Pošlete také fotku svého výstřihu?

Na vaše příspěvky se stále těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama