Ahoj všem do redakce,
 
moje svatba byla ještě mnohem lepší :o) Byla jsem v osmém měsíci těhotenství, a protože jsme se na poslední chvíli rozhodli vzít, měli jsme na zařízení svatby celé dva týdny. Byla jsem samozřejmě kouzelná nevěsta, tak jsem si nechala uvázat alespoň obrovskou kytici, která by mohla trošku schovat moje břicho.

Večer před svatbou jsem odpočívala u televize a přišel manžel, že mu spadlo něco do koše a jak tam strčil ruku, tak si rozříznul prsteník na levé ruce až na kost. Všude bylo krve jak o zabíjačce a já jsem málem omdlela, tak jsme jeli do nemocnice na šití a díky tomu manžel zjistil, že nemá peněženku se všemi doklady. No super, už jsem ho začala podezírat, že si mě snad ani nechce vzít! Ale bylo pozdě, tak jsme neměli jinou možnost, než počkat do rána s tím že ráno manžel zajede do práce, jestli tam peněženku nemá, nebo si zajde na policii nechat vystavit náhradní doklad.
 
Naštěstí ráno peněženku našel, a i přesto, že jsem mu neměla na co nasadit prstýnek, jsme se vzali a jsme spolu už čtyři roky.
 
Dcera se nám narodila tři týdny po svatbě a sestra na příjmu porodnice se ještě dvakrát zeptala, jestli jsem jí řekla správné datum sňatku :o)))

Jana
--------------------------------------------
 
Moc hezké... jak je vidět, tak předsvatební peripetie většinou bývají zárukou šťastného vztahu. :o)))
 
Krásný nedělní podvečer všem přeje editorka