Dobrý den všem ženám-in,

má první návštěva u tchýně a tchána byla dosti komická.

Jelikož jsme v ten den měli oslavu narozenin jednoho kamaráda a oslava se konala nedaleko bydliště přítelových rodičů, skloubili jsme tyto veleakce dohromady. Jevilo se to prima, protože se nám vůbec nechtělo spát pod širákem, vzhledem k tomu, že oslava narozenin byla na krásné, velké, osamělé zahrádce a vůbec nebylo v noci teplo.

Slavili jsme až do rána bílého a dosti navátí jsme se odhodlali jet domů. Já posilněna alkoholem jsem vstoupila do dveří rodičů. Podávání ruky, představení to vše proběhlo naprosto v pohodě. Jelikož však bylo pozdě v noci, odhodlala jsem se zaplout do pokoje mého přítele a lehla jsem si na postel.

Přítel stále postával v chodbě a klábosil s maminkou a tatínkem. A ouva… co se nestalo… alkohol, tělo v leže, noční odvoz autem, který se mimochodem hodně kodrcal polními cestami dalo za své. Točení hlavy, uzemňování, dýchání zhluboka... nic se mi nedařilo odsunout čekané zvracení.

Chtěla jsem jít na záchod, ale stále mezi pokojem a záchodem na chodbě štěbetali rodiče a přítel.

Strašně jsem se přemáhala, ale asi bych nepřežila tu ostudu, která se dala čekat vzhledem k tomu, že bych „řvala“ do záchodové mísy. Jenomže už se to nedalo vydržet a já v poslední chvíli otevřela okno… Asi si všichni představíte co se dělo.

Rodiče přítele bydlí v prvním patře a hned pod nimi jsou garáže, které mají velké římsy. Všechno „cákalo“ na římsu a dělalo to tak velký rachot, že z okna jejich obýváku se objevila hlava tchána a slyšela jsem, jak říká onu posvátnou větu: „Ježiš marjá, mamko nevystrkuj raději hlavu, protože tě někdo pozvrací,“ a smíchy se popadal za břicho.

Přítel musel vše vyčistit a drhnul to pěkně dlouho. Ráno jsem nešla ani na snídani a strašně jsem se styděla. Rodiče jsem šla pozdravit až odpoledne, celou tu dobu jsem se schovávala v pokoji. Vše ale dopadlo dobře, rodičové to pochopili a dnes po 4 letech se tomu společně smějeme.

Myssel


Milá Myssel,

kdybych byla na Vašem místě, asi bych nevylezla ani na večeři a možná tam sedím dodnes :-))).

Přemýšlím, kam bych zvracela já. Nejspíš bych také neběžela kolem rodičů na záchod, ale nejspíš bych co nejrychleji našla nějaký koš na odpadky.

Ale vážně díky za varování. Nikdy nebudu pít v případě, že pojedeme k rodičům přítele ;-)!
Reklama