Tento trapas se stal mé kamarádce Petře asi před 8 lety na základní škole.
Já a má kamarádka jsme chodily do osmé třídy. Tenkrát byla škola docela fajn.

Má kámoška byla už tenkrát hodně tělesně vyvinutá, takže do školy občas nosila trička s opravdu velkým výstřihem!
Jednou si na sebe vzala, tenkrát hodně módní bolerko se zipem. Takže na ni opravdu všichni kluci koukali, že jim málem vypadly oči. Ten den jsme nesly něco učitelce do kabinetu a pak jsme pochopitelně chvátaly na oběd, takže jsme běžely z druhého patra až úplně dolů do přízemí, kde na nás v šatně čekal kamarád, kterému se Petra hoooodně líbila.


Běžely jsem a běžely, a když jsme doběhly, Adam na kámošku jen koukal!!!! Ta vteřina trvala snad hodinu, otočila jsem se na Petru... a co se stalo? Jak jsme běžely, celý zip u bolerka se jí rozepl a bylo jí vidět úplně všechno i s podprsenkou! Fakt ta chvíle, než si to uvědomila, trvala strašně dlouho! A když si na to teď vzpomeneme, brečíme smíchy!

Yanina

 


Milá Yanino, děkujeme za článek. A jak to nakonec dopadlo? Co ten kamarád? Docela nás to tady v redakci zajímá!

Yanina nám odepsala, děkujeme.

Dopadlo to dobře. Petra byla úplně červená a pěkně se styděla! Adam ze začátku jen koukal a pak když jsme se začaly smát, smál se taky.  To víte, takové "bohatství" tenkrát nikomu jen tak neukazovala! :-) Samozřejmě, že se nezapomněl pochlubit klukům, co viděl a všechny náramě pobavit!

Yanina

redakce@zena-in.cz

Napište nám i vy, milé čtenářky, co se vám přihodilo za trapas. Nejlepší z vás odměníme malým dárečkem v podobě kabelky, prášků Pharmaton Activit, pastou na zuby značky Clinomyn a leskem na rty Shine Supreme za 249,- Kč.

Reklama