Nevím, jak u vás, ale v naší domácnosti se s příchodem dítěte diametrálně zvýšila potřeba pračky, vody, pracích prostředků, mýdel s jelenem a odstraňovačů skvrn. Ani po čtyřech letech se nic nezměnilo a pračka si neodpočine. A čističů také přibývá.

Je pro mě důležitější, aby moje dcera měla dostatek pohybu a objevovala svět po svém, než aby způsobně seděla celý den na pohovce a neušpinila se. Přiznám se, že mi tolik nezáleží, jestli má na sobě super značkové oblečení a většinu dědí či je kupuji v secondhandu. Nechci stresovat sebe ani ji, že se umaže, ušpiní... Důsledek je často vidět - fleky, flíčky, šmouhy, bláto, atd. V létě to platí dvojnásob.

ušpiněné prádlo

Naše domácnost je tedy ideální k testování odstraňovače skvrn.

Přečetla jsem si návod a vyzkoušela. Variant je více. Buď nanášíte přímo na skvrnu, nebo prádlo v menším množství gelu namočíte či přidáte přímo k pracímu prášku. Myslím, že první a poslední varianta bude u nás nejčastější. Výsledek skvělý. A to jsem Vanish Gold moc nešětřila.

Výhodu vidím v jednoduchosti použití. Rychlé, bez velké námahy a s jasným výsledkem.

Vanish Gold Oxi ActionVanish Gold Oxi Action - gel - tekutý odstraňovač skvrn Vanish  Gold Oxi Action představuje rychlý a účinný způsob udržování látek v co nejčistším stavu a zároveň zachování jejich svěžesti a vůně. Vanish Gold je založen na standardním složení prostředků Oxi Action a působí na všechny druhy odolných skvrn od jasně viditelných až po hůře odhalitelné, které mohou být hluboko v látce. Výsledky se dostavují za pouhých 30 vteřin.

Více na www.vanishinfo.cz

Čtěte také:

Reklama