DSC-4315.jpg

V jeden čas to vypadalo, že řetězce velkých módních značek, které si pronajímaly prostory v nově postavných obchodních centrech, zcela převálcují malé butiky. Jenže po čase, kdy zákazníci zjistili, že na ulici potkávají desítky dalších lidí v totožných outfitech, začali opět vyhledávat kamenné prodejny, kde je zboží limitované jen na pár kousků.

kol.jpgJedním z nich, kterému se daří, je butik Top Secret, jenž má již dokonce dvě pobočky. Za vznikem poboček ve Strakonicích a v Písku stojí dvě sestry Lucie Mihalová a Renata Kopnická.

DSC-4264.jpg
 
Top Secret - Boutigue, zaměřující se na menší a středně velká města vznikl v roce 2016. Projekt pružně reaguje na potřeby dané lokality a zvyklosti lokálního zákazníka v konkrétním městě. Lucie Mihalová a Renata Kopnická jakožto rodačky ze Strakonic, tyto potřeby dobře znají a nabízejí svým klientkám nejen stylové oblečení, ale také dokonalý servis.

DSC-4321.jpg
Top Secret nabízí dámské a pánské kolekce a dále je dělí na City a Casual. Své zákazníky obléká nejen na volnočasové aktivity, ale i pro formálnější příležitosti.

Je vhodnou volbou pro všechny, kteří touží vypadat atraktivně a zdůraznit svou osobnost.

DSC-3900.jpg

Zdroj fotografií: Václav Král

Reklama