Michaela Maláčová (35) je jednou z nejúspěšnějších českých žen. V jednadevadesátém roce se stala královnou krásy, založila si vlastní soutěž Česká Miss, žije s miliardářem Zdeňkem Bakalou a má s ním dvě děti. Mnozí si lámou hlavu, jak to dokázala.

„Mít holčičku a chlapečka, tomu říkám štěstí nebo požehnání od pána Boha. Já si myslím, že mi pán Bůh prostě žehná,“ míní Michaela.

Míša je ale především mimořádně pracovitá a cílevědomá žena. Nic ji od cíle neodradí. Je krásná i díky kázni a velkému úsilí. Na tiskové konferenci už k pátému ročníku České Miss se objevila opět štíhlá a omlazená především novým sestřihem vlasů.

Její mikádo zase není taková náhoda, jak se povídá. Údajně si jen tak zašla do jednoho salonu krásy, když byla na dovolené v Japonsku. Ale její rozhodnutí změnit image bylo cílené. Chtěla se omladit. Proto zvolila vyhlášený salon krásy až v Japonsku. Krátké rovné vlasy se ukázaly být tím nejlepším řešením.

„Byl to takový deštivý den, když jsem se v Japonsku objednala do salonu krásy. Navrhli mi mikádo a vyšlo to,“ svěřila se Maláčová Korzu.

Bez zázemí by všechno nezvládla
Mít na starosti přípravu České Miss a zároveň k tomu dvě malé děti se nedá jen tak zvládnout. Míša to dokáže, protože má všechno - bohatého partnera a skvělé spolupracovníky.

„Mít dvě malé děti je samozřejmě obtížné. Ale díky zázemí, které mám, si to mohu dovolit. Především díky Zdeňkovi a vůbec celé naší domácnosti. Mám kolem sebe kvalitní lidi, kteří mi umí se vším pomoci. A také díky tomu, že jsem majitelkou společnosti, mám skvělý tým, nemusím být v zaměstnání od osmi do šesti večer, mohu si svou práci přizpůsobit chodu rodiny. Také si mohu dovolit být mimo kancelář, být v zahraničí, to všechno je pro mne cenné. Samozřejmě, že na práci pořád myslím, ale můžu to všechno skloubit. Asi mi opravdu žehná pán Bůh,“ zopakovala Michaela závěrem s úsměvem.

Reklama