Na Nový rok se u čtenářky Ivety sešlo tolik lidí, že tomu už nelze říkat jen rodinná oslava - byla to taková malá svatba. Kdo všechno přišel, to se dozvíte v Ivetině příspěvku k tématu dne.

Téma dne je: Nový rok! Následující řádky zaslala jako příspěvek čtenářka Iveta...

Pěkný Nový rok - skoro taková malá svatba

Jelikož jsem podruhé vdaná - tak máme - moje děti, tvoje děti a naše dítko. A moje rodiče, tvoje rodiče, bývalé tchýně a tchány a se všema moc dobře vycházíme. Jelikož o svátcích, jsme byli u všech, pozvali jsme je všechny, na Nový rok, k nám na oběd. A jelikož manželovým dětem (dvojčata) je již 18 let a mají už své miláčky, tak jsme je samozřejmě pozvali taky. Tak nás bylo hodně lidiček. V tom našem bytečku 2+1 (v paneláku). Ale krásně jsme se vešli. Udělala jsem čočkovku, kuře na paprice s knedlíkem nebo těstovinami. Připravila jsem si to den předem, aby pak nebyl takový frmol.

Po obědě jsme se oblékli a šli na procházku (teda jen půlka, chlapi byli líní) - na zámek, kde jsou medvědi- páreček. Dokonce jeden byl venku a blbnul ve sněhu. Ten druhý byl schovaný. Je možné, že spal zimním spánkem. Venku bylo krásně. Ani domů se nám nechtělo. Ale chlapům se zastesklo, tak jsme se jim vrátili do vyhřátého domečku. Dokonce nám udělali vynikající kafčo. Byl to moc hezký den. Mám ráda, když jsme všichni pohromadě. Je sranda.

Pa,
Iveta

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Nový rok!

Jak probíhal váš 1. leden 2011?

O tom, co jste dělaly na Nový rok, jste mi celý den dnes psaly své příspěvky, milé čtenářky. Už ale nepište. Sledujte magazín, v odpoledních hodinách se dozvíte, která z přispěvatelek dnes získala dárek od redakce: Schwarzkopf 2x PUSH-UP EFFECT.

sch

Reklama