Jsou krásné a talentem obdařené. Ač vynikají snad po všech směrech a muži po nich šílí, příroda k nim přeci jen nebyla příliš štědrá, tedy v jisté oblasti. Podívejte se na pětici žen, které bodují, ač mají hodně malá prsa.

Kiera

kierakiera
Foto: Shutterstock.com

Nádherná Keira Knightley patří mezi nejlépe placené herečky světa. Tato anglická kráska si zahrála v takových filmových trhácích jako je například Anna Karenina, Pokání, Pýcha a předsudek, Láska nebeská, Piráti z Karibiku a mnoho dalších. Někde jí příroda ubrala, jinde osud naopak přidal.


kate hudson

kate hudsonkate hudson
Foto: Shutterstock.com

Další kráskou, které nebylo shůry dáno, tedy v oblasti hrudníku, je Kate Hudson. Dcera neméně slavné matky Goldie Hawn je velmi často obsazovanou herečkou především v komediích. Za svá malá prsa se nadaná Kate opravdu nestydí, není pro ni problém točit ani v hodně odvážných bikinách. V slušivých plavečkách se předvedla například ve filmu Bláznovo zlato, náramně jí to tam slušelo.


mila jovovich

mila jovovichmila jovovich
Foto: Shutterstock.com

Žena s dech beroucím pohledem, to je Milla Jovovich. Milla je původem z Ukrajiny a svou hvězdnou kariéru nastartovala již v dětství. Objevila se v pár menších filmových rolí, ale její sláva šla strmě vzhůru především díky modelingu. Dnes ji spíše uvidíte na filmovém plátně. A že má malá prsa? To nestojí ani za řeč!


charluze

charlizecharlize
Foto: Shutterstock.com

Která žena by nechtěla vypadat jako půvabná Charlize Theron? Velmi půvabná herečka, modelka a producentka má na svém kontě nejedno filmové ocenění. Mimo to patří i mezi 100 nejvlivnějších lidí světa, což dokazuje, že i když máte malá prsa, můžete být za hvězdu!


jana pldoková
Foto: Profimedia.cz

Ani k některým českým kráskám nebyla příroda, co se týče prsou, příliš štědrá. Jednou z nich je Jana Plodková. Ta je ženou mnoha tváří, je známá především pro svou extravaganci a módní návrháři ji milují. Ovšem Jana je i vynikající herečkou, což opět dokazuje, že o prsou to vážně není, ač muži mohou nesouhlasit.  

Čtěte také:

Reklama