Přesto, že měla čtenářka Diplopeta na svatbě ušmudlané šaty a družička jí málem utrhla závoj, vzpomíná na ten den ráda. V sobotu si prožije další svatbu, tentokrát své sestry...

Téma dne jsou svatební fotky, milé čtenářky. Zasílání končí dnes ve 13.00 přesto nevím, jestli stihnu vydat všechny snímky, protože e-mailová schránka redakce je stále zahlcena. A to je dobře! Jsme rádi, že pro vás vybíráme témata, která vás zajímají.

Následující příspěvek zaslala čtenářka Diplopeta...


Dobrý den,

tak jsem se rozhodla, že i já se pochlubím svou svatební fotkou.
Vdávala sem se - no už je tomu skoro 5 let. Naše svatba byla malá, jednoduchá, skromná, ale plná drobných nehod.
A na co si vzpomínám nejvíc? Na ušmudlané šaty (celý týden vydatně pršelo) při focení. Na to, jak mi kamarád gratuloval mou vlastní kytkou, nebo jsem ji zapomněla v kostele, na zametání střepin, které mi sestra hned rozkopla. Na hladového manžela, který byl potrestán, že musí jíst polévku spolu se mnou a musí mě krmit. Na dokonale roztrhanou spodničku, když jsem zakopla a skoro upadla. Na to, jak mi družička skoro utrhla závoj, nebo byla zvědavá, co to tam ta teta má (bylo ji 4 roky).
A teď právě se těším na sobotu. Má sestra se vdává a určitě ji ty střepy taky rozkopnu.
Tak krásny svatební den.

diplopeta

Diplopeta

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. května 2011: Vaše svatební fotografie

Zašlete mi k dnešnímu tématu vaši svatební fotografii, na které vám to nejvíce sluší. A napište mi také krátce, jak jste svůj svatební den prožila! Podmínkou uveřejnění je tedy jedna fotografie (otištěna bude pouze jedna, neposílejte jich tedy více) a text, dlouhý alespoň jako tento odstavec.

Za svůj příspěvek můžete získat krásný „svatební“ dárek: Soupravu TESCOMA Fizzy, obsahující konvičku na kávu, dva hrníčky a lžičku.

Své příspěvky posílejte v elektronické podobě na adresu redakce (viz níže) nejpozději 30. května 2011 do 13.00 hodin.

hrnekkonvička hrnek