6304a7b75ec47seznam.jpg

Foto: Profimedia

Jmenuje se Holly Murray, pochází z Anglie a je jí teprve 30 let a už má díky svým schopnostem na sociální síti TikTok fantastických 6 milionů sledujících. Ve svých videích ukazuje svoji práci make-up artistky, ve kterou se vypracovala úplně sama. Lidé milují její práci a s nadšením sledují, jak se proměňuje ve známé filmové i hororové postavy. Není divu, že si brzy získala miliony fanoušků, kteří ji v tom, co dělá, podporují. 

„Lidé se mě ptají, co dělám, tak odpovídám, že bavím děti a možná trochu dělám TikTok,” vysvětluje se smíchem Holly.

Pravdou je, že Holly svůj účet na TikToku založila na začátku lockdownu v roce 2020 a nemohla udělat lépe. Jakmile začala zveřejňovat svá díla, dostalo se jí velké odezvy a podpory. Její videa dosahují až 160 milionů zhlédnutí a to je pořádné číslo.

Vytvořit jeden look trvá až 14 hodin a to vše stíhá i přesto, že je mámou na plný úvazek. Často pracuje do noci a dělá vše pro to, aby byla její práce perfektní a děti zároveň spokojené.

Možná si říkáte, že na tom nic není koupit barvy a něco si namalovat na obličej. Opak je pravdou, Holly si vše vyrábí sama, včetně falešných zubů, aby vypadaly opravdu autenticky. 

Jak se vám její proměny líbí?

Zdroj: TikTok videa, Lancashiretelegraph

Reklama