Přirozeně krásná

obrazek.png

 • I během pouhých deseti minut si můžete vykouzlit perfektní, především pak přirozený make-up, který je v létě žádaný. Je to velmi snadné a zvládne to opravdu každá žena. I ta, která nemá s líčením žádné zkušenosti. Kromě ušetřeného času je výhodou i to, že nebudete potřebovat kvanta zkrášlovacích produktů. Postačí vám lehký tónující krém, korektor, minerální pudr, bronzer, řasenka, tužka na obočí a balzám na rty.
 • Prvně aplikujeme tónující krém. Ten nanášíme nejen na obličej, ale i podbradek a krk. Neduhy jako jsou kruhy pod očima, popraskané žilky či zarudlé pupínky zakryjeme korektorem. Následně zafixujeme pudrem. Za pomoci štětce, který je určený na tvářenku, aplikujeme na lícní kosti bronzer. Ten svým zlatohnědým tónem podtrhne smyslné letní opálení. Dejte si pozor, aby vrstva nebyla příliš výrazná. Mělo by se jednat o decentní podtržení rysů obličeje.
 • Následně lehce zvýrazníme obočí, nalíčíme řasy, horní i spodní, a rty přetřeme balzámem, který může být s jemnou perletí.

Něžná šelma

5b34d0a9373e8obrazek.png

 • U tohoto druhu líčení prim hrají především oči. Ty je důležité správně podtrhnout. Aby pohled byl spalující, smyslným, ne laciným způsobem, volme tedy přírodní zemité tóny, které se stávajícím obdobím korespondují. Nepůsobí tak tvrdě, tudíž díky nim můžeme vykouzlit i velmi jemný make-up.
 • Poté, co si vytvoříte bezchybný make-up, opět sáhněte po méně krycích produktech, je řada na oči. Prvně použijte podkladovou bázi pod oční stíny, pouze tenkou vrstvu. Ta stíny zafixuje, ty tak vydrží mnohem déle netknutě. Po celé ploše pohyblivého víčka nejdříve naneseme nejsvětlejší stín. Následně tmavším odstínem vykreslíme očnicový oblouk/záhyb oka. Stejným odstínem vykreslíme i spodní víčko, těsně u linie řas. Tím dodáte očím hloubku. Pokud chcete, aby líčení bylo ještě intenzivnější, můžete použít ještě třetí barvu stínů. Ta by měla být ze všech nejtmavší. Tu aplikujeme na vnější koutek oka k horní části víčka. Následně vykreslíme opět do ztracena. Jiskru oku dodáte bílou tužkou, kterou vykreslíme vnitřní linku spodního víčka.
 • Obočí je v tomto případě nutností. Dejme si tedy na něm záležet. Můžeme jej zvýraznit za pomoci stínů, tužky či řasenky. Ještě ale není hotovo, těsně pod spodní linii obočí naneseme světlý perleťový stín. Teď je kouřové líčení očí perfektní.
 • Rty přetřeme zvláčňující rtěnkou či leskem na rty v matném nude odstínu.
Nezapomínejme v létě na rozjasňovače. K čemu jsou dobré, a jak je používat, si můžete přečíst ZDE (klikni)

Malá mořská víla

5b34d15bc6de7obrazek.pngFoto: Shutterstock.com

 • Ženy, které se rády líčí a preferují extravagantnější make-up, mohou sáhnout po odstínech modré. Ty vypadají naprosto famózně.
 • Postup při tomto líčení je obdobný jako v prvním případě. Je zde ovšem pár menších změn. Jednou z nich je černá linka na horním víčku. Ta dodá líčení ten správný dramatický šmrnc. Dalším krokem je barevná linka na spodním víčku podél celé linie řas. Jako první použijeme azurový tón. Ten by měl končit někde v 1/3 od vnitřního oka. Pak sáhneme po tmavší barvě, kterou dokreslíme zbytek oka.
 • Aby make-up měl ten správný letní šmrnc, na vnitřní linku spodního víčka použijeme fialovou tužku na oči.
 • Na rty opět použijeme balzám na rty, nude rtěnku či lesk.

Čtěte také:

Uložit

Reklama