píše v svém příspěvku čtenářkas nickem AnimeOtaku. Proč je pro ni líčení nezbytností a kdy si ho klidně odpustí, se dočtete v této novince.

Zdravím milé ž-in! Já to mám s líčením jednoduché, nelíčím se, když jsem buď doma, nebo jdu cvičit a když musím ráno vyběhnout se psem. Jinak se snažím aspoň trochu svou vizáž vylepšit. Po babičce jsem zdědila velké množství žilek v obličeji a tak se za každé situace červenám jako rajčátko.

Takže makeup je pro mě základ, když už musím někam „mezi lidi“, ale když už mám ten základ, tak mi přijde, že vypadám jako mrtvolka, takže přijde na řadu tvářenka, kterou vrátím trochu toho, co se jsem před chvílí poctivě schovala. A když už mám tu tvářenku, tak jsou oči nějak nevýrazné, tak sáhnu po stínech a je to. Už jen trochu řasenky a tužkou přejet obočí a je hotovo.

Celé asi tak za 5 minut. Jediné, co neumím používat je rtěnka, vždycky se mi ze rtů někam vytratí. Tak to řeším barevným balzámem.

Takže na běžné běhání používám B.B. krém a jsem moc spokojená. Staří rozetřít a ztratí se velké červené mapy, zůstanou lehce růžové tóny a k tomu stačí opravdu jen ta řasenka.

Jinak na ženy, co se nelíčí se nekoukám skrz prsty, že o sebe nepečují. Například moje máma se nelíčí, ale o pleť jinak velmi pečlivě pečuje. Prostě jí to nebaví a radši si o těch 5 minut ráno přispí.

Takže ať jste nalíčené nebo přírodní, hlavu vzhůru a mžourat do deště, za těmi mraky je schované sluníčko!

AnimeOtaku

Moje máma se také nelíčí. Je to už dáma v letech a stačí jí jen rtěnka

Jak to máte s líčením vy, milé ženy-in? Co je pro vás nezbytnou kosmetickou pomůckou? Bez čeho se neobejdete? Je to podkladová báze, lesk na rty, nebo řasenka? Používáte je denně, jen občas, nebo vůbec?

Napište nám také na redakce@zena-in.cz

Reklama