Nedávno se mě má již dlouho rozvedená a hlavně dlouho osamocená kamarádka zeptala: "Prosím tě, jak to děláš, že po Tobě muži tak „jedou“, aniž bys ty něco dělala a že sis dodnes udržela muže, který se s Tebou prý nikdy nenudí a stále Tě miluje? Poraď mi nějaký fígl, jak ohromit muže alespoň v té posteli, když už si mě žádný nechce pověsit na krk?"

Ale on žádný fígl neexistuje. Ono ohromit muže v posteli zas tak těžké není, ale o něco těžší je si ho v té posteli udržet … a ne jen v té posteli. A o to hlavně jde. Povahu mé kamarádky nezměním a v tom to celé asi bude. Zásada, že když muže lovíte, musíte ho ulovit tak, že musí mít dojem, že ten lovec byl on a ne vy, je velice známá. Moje kamarádka i přesto, že se chová jako ten nejhladovější tygr, který své oběti nedá sebemenší šanci se bránit, dostane do své postele nejednu ulovenou “zvěř“. Jenže pouze jednou … nikdy žádný nestál o repete. Já nevím čím to je, nesleduji jejich milostné hrátky.

Často si čteme v knihách a časopisech o netradičním milování, pak třeba se zatajeným dechem posloucháme vyprávění své přítelkyně o fantastickém erotickém prožitku a někdy v koutku duše si posteskneme: „Kdybych tak mohla prožít něco stejně vzrušujícího a krásného!“

Tak za prvé - nevěřte všemu. Démonické popisy svých kamarádek vydělte pěkně dvěma. Rády ověnčují své avantýry fantazií a vykreslují je spíše takové, jaké by si přály, aby byly, než jaké ve skutečnosti jsou.

A za druhé - nic není ztraceno. Největší překážkou k dosažení svých tužeb jste vy samy. Odhoďte vlastní pochyby, obavy i strach z vlastní nedokonalosti a nějakého toho faldíku navíc a máte napůl vyhráno.

S milováním je to jako s tradičním rodinným receptem. Matčin mistrovský kousek „kuře na paprice“ můžete připravovat krůček po krůčku přesně podle jejího receptu, ale stejnou chuť nikdy nedosáhnete. Vždy však vytvoříte originál!

Proto vždy zůstaňte sama sebou a nebojte se zapojit vlastní fantazii a na pomoc vezměte kouzlo okamžiku.

To co dokáže nadchnout jednoho, nemusí pro druhého znamenat vůbec nic a třetímu může být tatáž praktika doslova proti mysli. Proto nemá cenu se řídit „zaručenými“ radami moudrých knih a „zkušených“ přítelkyň.

Buďte spontánní! Je známo, že předem dlouho připravované milostné překvapení vůbec nemusí nakonec proběhnout tak, jak jste si naplánovali. A není vůbec nutné partnera ohromovat ve stylu Samanthy z filmu „Sex ve městě“, ale cítit se přirozeně.

A taky nestačí být jen iniciativní, musíte se snažit i vžít do pocitů partnera, abyste dokázaly vycítit, po čem touží i on. K lásce jsou totiž vždy zapotřebí dva. Dva, kteří „ztratí hlavu“ ve stejný čas. Nejkrásnější je dosáhnout okamžiku, kdy nás napadne: nevím, kde končí moje tělo a začíná jeho. Právě teď jsme já a on tou nádhernou, jednou, jedinečnou bytostí.

Krásné a nekonečné májové svádění a milování vám všem přeje…

Reklama