Krásný den všem.

Když jsem přemýšlela o tom, kdo je moje spřízněná duše a komu se svěřuji, došlo mi, že jsem asi opravdu zvláštní. Svěřuji se naprosto se vším své babičce. To by možná až tak hrozné nebylo. Ale ona už je přes 3 roky po smrti. Když se potřebuji svěřit, postěžovat si, poplakat, tak si napustím vanu a v té vaně si sedím a svěřuji se jí. Naštěstí na tom nejsem tak špatně, abych mluvila nahlas. Ale v duchu jí to všechno říkám a ona mě poslouchá.

Jinak ve svém okolí mám jedinou opravdu nejlepší kamarádku. Jmenuje se Simona a přestože jsem se s ní už více jak 2 roky neviděla, vím, že tady je a když zvedneme jedna nebo druhá telefon, tak to bude stejné, jako kdybychom se viděli naposledy včera.

Další, komu se můžu svěřit (i když tam už to je hodně o přemýšlení, co můžu říct a co ne), je moje dcera. Dokáže mi utřít každou slzu, nabít na další těžké chvíle, obejmout, když to potřebuji, ale taky vyhnat adrenalin do takových výšin, že to pak půl dne rozdýchávám.

Ale i tak jsem šťastná, že tyto tři úžasné bytosti kolem mě jsou a neměnila bych za nic na světě.

Vlastně, těch duší mám daleko víc. Jsou to holky odsud. Většina zná můj příběh, dokáží si dělat srandu nejen ze všech kolem, ale hlavně sami ze sebe. A vím, že když budu nejen já potřebovat podržet, tak mě podrží, když budu potřebovat postrčit, udělají to taky. A za tohle všechno bych vám, holky, chtěla moc poděkovat. Za to, jaká každá z vás je. Každá jste úžasná. Díky.

Všem přeji, aby je jejich spřízněné duše nikdy neopustily.
maje

Text nebyl redakcí upraven.

To je krásné :) Věřím, že i přes ten adrenalin máte s dcerou krásný vztah.

Téma na dnešek: Moje spřízněná duše

Může to být kdokoliv. Sestra, matka, spolužačka, kamarádka, kterou jste náhodně potkala v kavárně, nebo i váš přítel. Napište nám o své spřízněné duši. O tom, jaký spolu máte vztah, jak jste ji potkala, jak dlouho se znáte. Pošlete své spřízněné duši vzkaz prostřednictvím Ženy-in.

Své příspěvky na téma spřízněná duše posílejte už teď na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dnešního dne zveřejňovat. Z došlých e-mailů také vybereme jeden, jehož pisatelku odměníme balíčkem s vlasovou kosmetikou.

Reklama