Dnešní téma dne se pomaličku a polehoučku blíží ke svému závěru. Zajímá vás, jak vypadají a co o sobě napsaly čtenářky Maje, Monca13, Marbulka a Ivana? Zjistíte to níže...

Seznamte se s Marbulkou...

Fotka kde mi to nejvíc sekne? No takových bych teda moc nenašla, jsem totálně nefotogenická. Takže posílám nejdříve fotku mé oblíbené a časté činnosti a to je ježdění po výletech s rodinkou.

Marbulka

Druhá fotka je další oblíbená činnost, nejen moje, ale i mých spolupracovníků úředníků. Pořádání akcí pro děti, včetně toho že se převlékneme do kostýmů a zablbneme si taky :)

Marbulka

Marbulka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Seznamte se, toto je čtenářka Maje

Milé ženy in. Protože jste mi dnes udělali obrovskou radost svými fotkami, podělím se s vámi o fotku mojí dcery. Já jsem v práci a tady svojí fotku nikde opravdu nemám. Abyste si mě představili, tak moje dcera mi není vůbec podobná. Ničím. :-)

Maje dcera

Maje dcera

Krásný den všem.

P.S. jste všechny krásný ženský. A moc super.

Tak pro úplnost jsem se vyfotila v práci. Máte, co jste chtěli. A jaká jsem? Zkuste si tipnout podle fotky :-)

Maje

Maje

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Seznamte se, Monca13

Nevím jak moc si mě čtenářky Ženy-in ještě pamatují, dřív jsem byla mnohem častější návštěvnicí, ale stále se na stránky vracím za několika dobrými známými.

Když jsem si přečetla zadání:

Pošlete třeba fotku...

  • ... kde vám to nejvíc sluší.
  • ... která vás nejvíce vystihuje.
  • ... kde děláte něco, co vás baví.

Nedalo mně to a posílám 2 fotografie z doby asi před měsícem, když bylo několik dní krásně, a tak jsem toho využila k první vyjížďce ven společně se svojí psí přítelkyní Bellou, kterou znáte z mého nicku. Zdá se mně, že na svých téměř 47 let na fotografiích nevypadám až tak špatně, ale to by měl ohodnotit někdo jiný. :-)

Monca

Monca

Ne že by mě nejvíc vystihoval alkohol, ale ráda se vyhřívám na sluníčku, vezmu si s sebou knížku (když nemám žádnou společnost, což bývá většinou) a to pivečko si na sluníčku taky ráda vychutnám. :-)

Monca13

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Seznamte se se čtenářkou Ivanou...

Milá redakce,

umřela mi sestra, moje jedinečná kamarádka, velká psí máma. Po pár letech se mně naskytla příležitost pořídit si psíka, i když jsem spíš kočičí mamka. Takže rozhodování bylo zodpovědné a váhala jsem... Jaké však bylo moje překvapení, když jsem se dozvěděla, že fenečka má den narození stejný jako sestra, nebylo už co řešit, věřím na znamení „zhůry"....je to už dva roky a jsme spolu já, Bibi i dvě micky, a život je radostnější...

Ivana

Ivana

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Můj portrét či fotka

Milé čtenářky, dnes jste měly za úkol, představit se ostatním čtenářkám. Příspěvků dorazilo velké množství, proto již další neposílejte...

Jedna z dnešních přispěvatelek získá do knížky zpracovaný filmový příběh AVATAR od Jamese Camerona a druhá sexy stylové plavečky tyrkysové barvy - velikost „M“ jako malé. :)

plavky a avatar

Reklama