Krásný den všem.

Přiznám se, že tohle dnešní téma je mi hodně blízké.

Jako většina lidí znám znamení ve zvěrokruhu, vím, v jakém znamení jsem se narodila já i moji blízcí. A jako každý mám pár lidí, kteří mi prostě už od prvního pohledu „nesedli“ a i kdybych se rozkrájela, tak si na ně nemůžu zvyknout.

Pokud se podíváme na konkrétní situace: já jsem vodnářka a sedí na mě skoro všechny charakteristiky, které jsem četla. Jsem skutečně lidumil, humanista se sklony spasit svět a lidi v něm, volnomyšlenkářka a originál každým coulem. Pro mě je nejhorší představa ta, že musím vyplňovat jakákoli lejstra, dotahovat věci do konce, srážka s falešnými lidmi,… život se mnou není za odměnu, i když – nic není jen černo-bílé.

Nikdy jsem lidi neodsuzovala nebo nebrala podle jejich znamení, ale je pravda, že například většina štírů, které jsem osobně poznala, bych nikdy za přátele mít nemohla. Nevěřím jim.

Manžel je rak a jako ideální spojení to nevidím (na druhou stranu dokonalé manželství znám jen z filmů.) Jeho rozčilují mé vlastnosti a mě ty jeho.

Dcera se narodila 21.1.2003. jak já byla šťastná, že je vodnář jako já a jak si budeme rozumět. Jak moc jsem se zmýlila.

Sice se v ní často vidím a snažím se chovat tak, jak by bylo příjemné mně, ale i tak mám skoro každý večer pocit, že tuhle bitvu já nikdy nevyhraju.

Sestra i švagr jsou berani. Jejich a moje energie zatím nenaráží. Vídáme se jednou za čas. A když už by přece jen mělo dojít k výměně názorů, radši se stáhnu.

Matka je blíženec. S tou jsem měla problémy hlavně v pubertě. Ta její chuť řídit mi život prostě nešla dohromady.

V práci máme skoro všechny znamení a jak už to v pracovním kolektivu bývá, někdo je vám příjemnější víc než druhý. Ale než brát lidi podle znamení nebo podle toho, co o nich říkají ostatní, je lepší je poznat lépe sám a dát na vlastní pocit z onoho člověka. Ten mě totiž zklamal málokdy.
maje

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Vodnářko, také je to u Tebe tak, že i kdybys vylezla ze sekáče s oblečením z páté ruky, bude mít člověk pocit, že jsi právě v nějakém butiku nechala několik tisíc? :-) To mi někdy Vodnářky řekněte, jak tohle děláte! :-) Míša

Jaké znamení máte nejraději a se kterým máte naopak největší problém?

Vaše zkušenosti a názory dnes očekávám na redakce@zena-in.cz. Doufám, že vás bude dnešní téma dne i den na ženě-in bavit.